Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty Black Ops 2


tekken90

Recommended Posts

No nejsem žádný fanoušek Call of duty ale musim uznat že hra je velice příjemné překvapení. Grafika zastaralá o tom žádná ale příběh = skvělej , volnost = lepší než kdy jindy v jakémkoliv dílu Call of duty . Multiplayer jsem eště nehrál ale singl je lepší než Bf 3 ,Mw 3 a novej Medal dal bych tomu tak 8 / 10. Jen tak dál a další Cod si koupim nejen ze zvědavosti ale i s chutí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nepříjde mi to jako zklamání. Na začátku když jsem hru hral chvíly po prvé multiplayer, tak jsem si říkal že oproti Mw3 žádná změna jenom tam není mod infected a mapy jsou snad ještě horší jako kompenzaci přidali nudné zombie. Ale.. Když jsem si hru zahrál později delší dobu tak jsem úplně změnil názor.. Hra mě překvapila, zbraně se ukázaly jako velmi zajímavé, některé mapy jsem si oblíbil a možnost emblémů mě také příjemně potěšila, jako třešnička na dortu pro mě je bonusová mapa Nuketown 2025 až neuvěřitelně mi připomíná CSS, je to taková malá funny mapa která na takové to relax hraní je jako stvořená :) Jsem opravdu rád že mám tu verzi která jí obsahuje tuto mapu. Pro případné kupující hry, já kupoval zde http://www.playcentrum.cz/call-of-duty-black-ops-2-ps3-948301.htm hru mi ale dali rozbalenou prý rozbalená várka ;) a proto je tam ta podložka k tomu nicméně když tam koupíte a budete si stát za tím že ne webu o tom není ani zmínka, určitě neprohloupíte. Nebo jsem ještě narazil na zajímavou akci na hardened edici za dobrou cenu : https://www.alza.cz/ps3-call-of-duty-black-ops-2-hardened-edition-d355708.htm

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Multiplayer podle me nejlepší od doby prvního MW a celkem se divím, že je to tady mrtvý. Jaka je vaše nejoblíbenější/nejhorší mapa? S jakou zbraní hrajete nejraději, zkuste tu něco napsat rád se dozvim s čím hrajete. Ja beham nejčastěji v kombinaci zbraní Ballista a na zádech nosím MTAR. Anebo beham s malým MSMC. Nejraději mám mapu hijacked a standoff a ty který moc nemusím jsou Slums a Yemen. Pokud někdo budete vědět víc info ke sdílení seasson passu přes psn dejte tu vědět. Kdybych to mohl mít na půl s kamosem šel bych do toho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Není to chyba hry, ale NAT (viz.)

Překlad adres (NAT) neboli Network Address Translation je síťový koncept, který umožňuje směrovači sdílet jedinou IP adresu ve více zařízeních. S překladem adres (NAT) mohou poskytovatelé Internetu přiřadit jedinou IP adresu směrovači a nemusí přidělovat IP adresu každému zařízení, které se připojuje k Internetu. Směrovač potom spravuje sadu IP adres pro všechna zařízení ve vaší domácí síti.

Při upozornění pro překlad adres (NAT) se mohou vyskytnout následující příznaky:

Neslyšíte hráče, který se účastní hry, nebo někdo z hráčů neslyší vás.

Nemůžete se připojit k párty nebo se váš spoluhráč nemůže připojit k vaší párty.

Rozsáhlejší info a řešení zde http://support.xbox.com/cs-cz/xbox-live/connecting/nat-type-strict#b5905ac0a49c4353bb569865463ba286

Platí to i pro PS3.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Sorry, že to cpu sem, ale nechci kvůli tomu zakládat nový topic, jak je to u CoD série s online passem- je tam nějaký, který je nutný pro hraní multiplayeru?

Co jsem našel topicy se stejným dotazem, tak tvrdily, že na CoD online pass není potřeba, ale v obchodech kde jsem si chtěl koupit bazarovku mi tvrdili, že ano, tak jak to tedy je?

Konkrétně, CoD: Black ops a CoD: Modern warfare 3?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

for konykonrad nekdy bych svama urcite zahral, nejvic hraju Domination tak si me pridejte a dohodnem se na nejakej ten match.. ID v podpisu

chci se zeptat lidi kdo hrajete tak jste urcite zaregistrovali ze 28.2. vyjde nove dlc s nazvem Revolution cena by mela byt celkem prijatelna 20 dolaru cca 400kc ale nevite nekdo jak to bude jestli bude potreba vlastnit Seasson Pass nebo ne?? ty 4 novy mapy vypadaj dost luxusne a jeste dostanete novy SMG :D

http://www.callofduty.com/blackops2/dlc/dlc1-revolution

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak uz vim jak to bude udajne majitele seasson passu by meli toto dlc ziskat zdarma a kdo ho nema tak si ho muze samostatne dokoupit takze parada jak bude na ps store tak do nej jdu!! :D

zdroj: http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?link=dlc-revolution-vyjde-pro-ps3-verzi-black-ops-2-na-konci-mesice-173046

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a vlastně sem se zapomněl zeptat když mám teda cod bo2 hardened edition tak tam platí ten seasson pass nebo co to vubec je :D a ještě nevíte někdo jestli v ratchet and clank trilogi udělali trofeje..???

v hardened edition neni soucasti season pass.. v tydle edici mas akorat 2 bonusovy mapy takze by sis ten pass musel dokoupit ja si te pridam taky shanim nejakyho cecha me tam porad pisou francouzi a anglani a stema se na necem dohodnout to je neco :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

prave ze ten revolution by mel stat neco kolem 400 kc ale kdyz budes mit season pass ten mas za 1400 a vsecky dlc co vyjdou tak budes mit k tomu jakoby zadarmo a ze po revolution uz chystaj dalsi ted na jaro, ja to prave zvazuju, protoze ten season se urcite vyplati nez si kupovat ty dlc zvlast... a co sem slysel tak se da jeden pass sdilet na 2 konzole a to uz je docela v pohode to vzit s nekym na pul :cheesygrin:

Upraveno uživatelem michal23
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu