Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Call of Duty Black Ops 2


tekken90

Recommended Posts

  • Odpovědi 63
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Majitelé seasson passu ho zdarma bohužel nezískají, ale zakoupením seasson passu je vyjdou všechny DLC o něco levněji :D

nevim jestli si rozumime ale maji to primo v nazvu .. 4 DLC map packs - 1 great price .. a jedna se o 4 dlc ktery maji vyjit v roce 2013 prvni je ten revolution a majitel season passu by mel usetrit zhruba 10 dolaru za vsecky 4

asi jsem to predtim napsal spatne myslel sem za 1400 pass a jak budou vychazet ty dlc packy tak uz nic neplatis a jen je stahnes :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak. Season Pass koupíš jen jednou, a poté máš veškerej budoucí stahovatelnej obsah do hry zdarma + novej callsign + Double XP víkendy + ještě ušetříš nějakej peníz. Já v Season Passech vidím ohromnej potenciál do budoucna, fanoušek určité hry si Pass koupí a do budoucna se už nemusí o nic starat. To je paráda. Jinak přidávejte si mě, nick v podpisu. Hraju to denně (teď to sice střídám s Crysis 3, ale pak se k tomu vrátím). :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Call of duty 2,strucne,nejdrive ok,prestige 7,mnoho gold atd.,najednou vse zmizelo,no hack,servis v zaruce, novy start,a po par hranich CoD BO 2 opet nejde spustit,chyba 80010514....,treba MW3 funguje no problem i s historii,PROC?thx

Upraveno uživatelem mkenya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem zkousel patrat,ruzna fora,navody na YouTube,a nic nezabralo( napr.toto je zajimavy PS3 Error 80010514 Explained | PS3Blog.co.za )jen cosi o chybe smrti :cry: .Nechce se mi verit,ze nikdo nevi...Ostatni hry fungujou bezchybne,jen se mi proste uz nechce do toho davat penize!!!Za pet let treti konzole,dvakrat mechanika( a to hraju velmi malo),ted to bylo pred mesicem v zaruce na vycisteni v Servisu konzoli....nevite nekdo neco co jsem jeste nezkusil,nenasel....dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 1 year later...
  • 5 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu