Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Bioshock a ztracená DLC


Patagon

Recommended Posts

Zdarec, po dlouhé době jsme si konečně nainstaloval Bioshock 2. Rozmrzen skutečností, že k tomu není přibalena čeština, jsem začal projíždět net v pátrání po ní. Jaký to byl pro mě šok, když jsem zjistil, že na bioshock je dlc a já o tom nic nevím. Tak jsem rovnou stáhl češtinu i na DLC a pustil jsem se do pátrání po těch domnělých DLC. Nadchly mě xy měsíců staré zprávy, které oznamovaly, že DLC budou i na PC a budou zadarmo! uf... v tenhle moment to se mnou málem švihlo. Za krátkou dobu to ale se mnou švihlo málem znovu a ještě tvrději, když jsem nemohl pro nic na světě, ani na oficiálním webu bioshocku, najít žádný vodítka, kde že by se to mohlo stáhnout. Všude to vypadá, že se po těch DLC, kromě češtiny, kterou jsme stáhl, slehla zem. I patch 1.5 jsme musel stahovat z nějakých pochybných serverů, protože žádnou oficiální podporu jsem nenašel.

Tím pádem bych se chtěl zeptat, nemáte k tomu nějaké informace, které by ukojily moji hráčskou krvežíznivost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu