Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Reset Glitch Hack (RGH, RGH2)


Recommended Posts

A nemoh bys apoň prosím napsat jestli se z toho dá vyčíst že moje verze xboxu 360 250GB s dashboardem 2.0.15574.0 je možné upravit na RGH už su z toho na nervy a nerozumím tomu skoro nic ať vím jestli konečně vybrat a připravit penízky na RGH a být připraven na hodinu H díky. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators
Zdravím zde se objevila nějaká zpráva ale nevím moc se v tom zatím neorientuji moh by mi někdo říct jestli z tohodle vyčte už konečně funkční RGH na dash 15574? děkuji

Ano, bude to možné za pomocí nově avízovaného produktu - TX CR3 Pro (pro DB 15572/15574/16197).

V první vlně na Slim konzolích, postupně se k tomu přídají i Phat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NEWS #2: CR3-DGX

The CR3-DGX is an add-on that connects to the CR3 Pro. We have been working on this bad boy for some time – it's really kick-ass and only made possible by the high level of accuracy and timing of the CR3 Pro.

Features:

  • Fast Recovery of CPU/DVD Key from 2.0.15572.0 – Tested on Trinity, Corona v1 & Corona v2 (4GB)
  • Fast Recovery of CPU/DVD Key from 2.0.15574.0 – Tested on Trinity, Corona v1 & Corona v2 (4GB)
  • Fast Recovery of CPU/DVD Key from 2.0.16197.0 – Tested on Trinity, Corona v1 & Corona v2 (4GB)

Z cehoz vyplyva za RGH pujde udelat na slim konzole s DB 15572 a vys, jenom jeste neni na prodej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat, Dashboard 16197 je ted ten uplně poslední ? Jde mi o to,že čekám na Rgh,teď mám 15574 a chtěl bych si koupit novýho assasina.Jenže nevim jakej dash je ted aktualní a jakej se mi stahne po vložení nové hry do mechaniky.Může mi někdo poradit??? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže se vlastně už jen čeká až pustí do prodeje produkt Xecuter CR3-DGX a pak už půjde vesele udělat RGH na DB 15574,16197 ..jestli jsem to správně pochopil? :-)

Ano, zatím však pouze Xbox 360 S (Slim), jak je uvedeno v prvním příspěvku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • Moderators

Jde o update DB na 2.0.16202.

LT+ 3.0 / LTU 1.0 zůstává dle sdělení funkční, pokud a případně jak tento update ovlivňuje možnost instalace RGH se v tuto chvíli ještě neví. Z toho plyne pro tebe jediné - zatím neupdatovat, ostatně jako vždy.

Více info ZDE

///EDIT: Tak zprávy od Xecutera potvrzují, že stejně jako půjde získat CPU KEY z DB 15572/15574/16197, půjde i z nového 16202 :-)

Upraveno uživatelem drak3go
Edit.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci se zeptat,právě jsem byl odpojenej od Live s tím,že je k dispozici nový update.Teď mám 16197 a čekám na RGH.Neví se co je to za update? nerad bych si znemožnil úpravu na RGH.Dík

Presne jak Ti pise drak3go,,,, zadny update nedelej.Pokud chces RGH tak si na to davej bacha jinak budes litovat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne jak Ti pise drak3go,,,, zadny update nedelej.Pokud chces RGH tak si na to davej bacha jinak budes litovat..

JJ ja vim,právě že Drak3go psal že Keystream u 16197 je stejnej jako u předešlého a že se updatovat může a tak mě zajímalo jak je to u tohohle dashe... čekám na rgh tak trávim čas u mulťáku a jen by mne zajímalo jak to je..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu