Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Reset Glitch Hack (RGH, RGH2)


Recommended Posts

Mám dash Freestyle3, a mám problém. Naripoval jsem si pár her na HDD, některé jsou vidět, ale Forza a nebo třeba Flatout nejsou vidět. Mám scan celé složky HDD1 v které jsou i jiné hry a ty vidět jsou. nějaká rada? Když to spustím přes soubory, tak to jde

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 132
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Junior Moderators

Nevidis hry nebo jen mas sede obaly od her, jakou mas hloubku skenovani?

Nahod si do Xboxu misto Fsd3 (skoncila podpora) Auroru.Najdes ji tady na foru, kompletni verzi i s cestinou http://console-forum.net/tema/184547-cestina-aurora-0-5b-cz/page2?p=1486217&viewfull=1#post1486217

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Ahoj,

chtěl bych se pustit do aktualizace DB. Nicméně nevím jakou zvolit verzi RGH. K xboxu jsem nedostal original NAND, takže nevím jaká verze tam byla původní. Teď mám 16537 a četl jsem, že JRuner to vyhodnocuje podle stávající. Systém nabíhá do 30sekund, ale spoléhat se na to nechci. Xko je Phat rok výroby 09.

Kdybych rozdělal Xko a vyfotil sem čip, dokázal by mi někdo říct přesně?

Děkuji

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Prosil bych o "nakopnuti" spravnym smerem.. 

Dostal se mi od znameho do ruky mrtvy xbox 360.. Rozborka a vymena sedmi nafouklych kondenzatoru vse vyresila..

Nasledovala prosba o jailbreak.. Popravde jsem se totalne ztratil v mnozstvi  odkazu a navodu datovanych od roku 2011.

Vim ze XB ma dashboard v. 2.0.8895.0

Mohl by nekdo ochotny pouze naznacit, jak postupovat? Nemam problem s pripajenim na JTAG body, vyuziti LPT portu atd.. 

Jen jsem videl i jakesi relativne nove odkazy na JTAG pomoci USB flash atd..

Netad bych konzoli bricknul.. 

Postaci neco ve stylu " tohle je nefunkcni/zastarale, dohledej si tohle reseni"... 

Diky za trpelivost...

 

EDIT: podle napajeni a HDMI je to verze FALCON...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

@Steweo198 foto zapojení čipu by mělo napomoci k identifikaci typu instalace.

@reeprich verze DB nepovoluje zvolit typ instalace JTAG. V daném případě buď RGH2, resp. RGH1.2 (dříve používaná metoda R-JTAG u PHAT verzí je dnes už spíše ojedinělá).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahh no jsem na mobilu, takze trosku pomalejsi, nicmene jsem se dobral k napr. Mod chipu https://m.ebay.ie/itm/Board-Chip-Cable-Wire-For-Jasper-Xbox-360-Phat-Slim-Console-Coolrunner-Rev-C/173086221895?hash=item284cbe2647:g:mpYAAOSwcN1aVHKf

Vecer sednu k desktopu a zkusim dalsi moznosti.. Diky za upozorneni na verze....

OT: A to me tam ceka jeste PS3 s YLOD..  opet bude premiera... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu