Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Frobisher Says - skvělé minihry na PS Vita!


javak810i

Recommended Posts

Tak to je bomba přátelé. Na PSV přichází hra Frobisher Says! Jedná se o hru různých miniher (jako třeba Warioware Touched na NDS) využívající tlačítka, dotykový display, gyroskop, či kamery. Hra je zdarma a za 55Kč si můžete přikoupit balík dalších 15 miniher.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravíčko. Pánové může mi to někdo vysvětlit? O co vlastně jde? Spustil jsem to a hrál jsem minihry. Ale třeba jsem nepochopil hru s tím bazénem. Tam jde o to, abych je všechny naházel do toho bazénu a nebo jen někoho a koho? Potom ten krokodýl. Došel jsem na konec a nic? Jaký je tady cíl? Pak jsem se vrátil a spadnul do nějakého pudingu. No a pak nevím jak se hraje dohromady s přáteli. Já jsem si všiml, že akorát u toho bazénu byli lidi co mám v přátelích. Ale mě zajímá jak funguje ten multiplayer, nebo co to je. A když mě někdo pozve jak to můžu přijmout...díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to parádní hra, mám jí už od launche díky pre-order a užil jsem si s ní hodně legrace. Pokud umíte dobře anglicky, nebudete mít žádný problém s plněním úkolů. Myslím že je i dlc, za pár korun (50,- pokud se nepletu :D), který přidává další mini-hry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu