Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone 5


pozitro

Recommended Posts

  • Odpovědi 135
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Jé, já jsem iPhoně 5 objednával přesně 28.9. z officiálních stránek apple a doručovací doba je 24-30.10, což jsou ubíjející 3-4 týdny. Tak počítám, že snad příští týden dorazí. Ta doba čekání se zdá být nekonečná, jen doufám, že Apple tu čekací dobu neprodlouží.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo taky jsem objednával na apple.cz. iPhone levněji nikde nekoupíš. Jen doufám, že za týden už bude doma :-) Mám teď tři měsíce SE K750i, takže můžu max. posílat sms a volat. Jak říká většina babiček, od toho telefon je :D

A co pouzdra? Řešil jste už někdo? Fólie a kryt se mi nelíbí, třeba nějaké kožené pouzdro, ale co jsem koukal, tak jich na českých stránkách moc není, né-li vůbec žádné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo kamarád měl podobný a není tak opatrnej na věci, tak na horní straně jak telefon není úplně celý zakrytý, tak tyhle části telefonu má ošoupaný.

Já jsem měl celkem podobný pouzdro, akorát od italský značky Senna, ale na věci jsem opatrnej, tak jsem žádný takový problém neměl. Ale na novej iPhone chci pouzdro, které bude zakrývat celou část telefonu. Jak všude na internetu píšou, že černá verze je na "ošoupání" náchylnější, tak pro jistotu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na ip4 sem v životě neměl žádný obal ani folii ani nic a když sem ho po roce prodával tak sem ho měl v 99,9% stavu...a ne že bych byl nějak extra opatrný, dostkrát sem s nim třísknul i o zem... ale na tenhle si možná koupím folii...

ale na ip4 sem si chtěl koupit tohle - http://4.bp.blogspot.com/-5m5inTVgO7M/T8-BEorAq0I/AAAAAAAABF4/ZpYiu_c8oSM/s1600/black%2Band%2Bturqoise%2Batherton%2Bcase.jpg - je to od značky landmarks&lions myslím...teď už to ale nedělají a na ip5 to už asi taky neseženu... :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No vydrží podle toho jak moc ho používáte, jak moc používáte 3G, wi-fi, bt, záleží jakej je stav signálu.

Já osobně mám neustále zaplé 3G a wi-fi, telefon bych řekl že využívám dost, a spotřeba baterie se usadila asi po 20 dnech používání na den a půl. Ale každej den ho dávám nabíjet, protože, když se ráno vzbudím, tak mě nestačí 30% stav baterie. Ale jinak vydrží dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak píše Bifdick. Nejprve se výdrž může zdát malá (vše zkoušíte a nastavujete...). Po 3 týdnech výdrž 2 dny normálního používání (3g, wi-fi, gps povoleno). Pro jistotu však nabíjím každý den...

Btw. Černý varianty se nebojte. Zatím bez škrábanců a vypadá dokonale ;) kryt ani folie nepoužívám.

Upraveno uživatelem aRMy-K
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu