Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

iPhone 5


pozitro

Recommended Posts

  • Odpovědi 135
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Tak iPhone 5 je doma!!!! Včera jsem tu na foru našel odkaz na aukro, tam jsem si náhodou projel iPhony a dneska už je doma!

16GB Black zakoupený v T-mobilu, starý měsíc a půl.Byl jsem tam osobně a majitel mi ukazoval že mu stačí jeho 4Ska a že se o to moc bojí když pije na akcích :D

Stál 17k

to znám, taky sem ho dojebal lehce na akci. Teď ho budu reklamovat, protože mě fakr se*e jak děsně klape v tom fotáku v porovnání s ostatníma pětkama a kuli křupajícímu tlačítku home + občas se mi stane, že se aplikace sekne naskočí logo jablka a hodí mě to na zamčenou obrazovku... :) V pondělí to nesu do Vodafonu tak pak dám vědět, jak dlouho trvala reklamace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wind: Tak to na*ere no :D Ta reklamace je tak kolem měsíce, ne? Samozřejmě podle toho jestli ti daj nový iPhone nebo starý

Zamrzí? Nejvíce mě zamrzelo, že s přehledem nejdražší mobil na českým trhu je takovej shit, co se týče konstrukce. Samozřejmě... vypadá luxusně atd., ale klapající foťák, jako normální vlastnost telefonu, na spoustě mobilu zku*vený tlačítko home, displej (údajně nepoškrábatelný), na kterým se mi v kapse, udělal škrábanec... pochopil bych u telefonu za 6 000,-, ale u iPhonu za 17 000,- opravdu ne. Každopádně nevyvracím, že po SW stránce nemá chybu a práce s ním je skvělá. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A taky když píšete na klávesnici, tak vám na boku nejdou zmáčknout písmena? Pokud tedy píšete prsty.Končí tam totiž displej a blbě se mi tam, třeba s palcem, píše.

Nebo někdy když je v nastavení to přesouvání toho kolečka(turn on,off) tak vám to nejde přesunout na první pokus? Pokud tedy máte velké prsty jako já a nepíšete stylusem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vím ale když to náhodou přesouvám :D

EDIT: Jo a něco se mi nezdá :D ... Když klepnu u znaku Jablka na mobil zezadu tak to zní jako kdyby tam poskakovala malá kulička.Když s tím hýbu tak nic a když klepu dole tak taky nic ale všude kolem znaku jablka to je jak kdyby tam v krabičce poskakovala kulička, když klepnu.... je to vada ? :D

Upraveno uživatelem stevens129
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo a něco se mi nezdá :D ... Když klepnu u znaku Jablka na mobil zezadu tak to zní jako kdyby tam poskakovala malá kulička.Když s tím hýbu tak nic a když klepu dole tak taky nic ale všude kolem znaku jablka to je jak kdyby tam v krabičce poskakovala kulička, když klepnu.... je to vada ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nesmysl, klávesnice v iOS je to nejlepší co může bejt. Na Samsungu jsou ty klávesy až nesmyslně malý, proto udělali Swipe. Každopádně - zezačátku jsem měl taky problém s psaním u krajů, ale zvyknul jsem si. Časem bys to asi začal dělat sám automaticky, ale jestli se ti špatně píše PALCEM a máš větší ruku, zkus jednu věc:

(vycházim z toho že jsi pravák)

1, Vem si do ruky tužku, jako kdyby jsi s ní chtěl psát a podívej se, kde se tvůj palec dotýká tužky. Měla by to bejt pravá strana bříška.

*1b, - pro leváky - tužku do levé ruky, tužka by se měla dotýkat levé strany palce

2, Tužku dej někam pryč a vem si do ruky iPhone

3, Zkus psát tim místem na palci, kterýho se dotýkala tužka

4, Chvíli tak piš a zjisti si, jak si správně telefon chytit, aby se ti dobře psali a viděls na displej

5, Tadááá, už umíš psát i písmenka na kraji a nemusíš si kroutit prst

Když se ti tak bude psát hůř, tak se na to vykašli a časem si najdeš svůj styl psaní. Mě se tak píše líp než špičkou a myslim, že tak píše většina lidí.

Nenesu žádnou zodpovědnost za poškození zdraví či majetku při provádění tohoto manévru. Při psaní v automobilu si zapněte bezpečnostní pás a sledujte okolní provoz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu