Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vlastní notebook


carny

Recommended Posts

Zdar lidi, mám kámoše kterej je strašně vybíravej :D líbí se mu macbook air ale nelíbí se mu Apple, líbí se mu Vaio ale ne Sony atd. :D prostě si nemůže vybrat žádnej notebook a chtěl by si udělat svůj. Je docela zazobanej a tak cena u něj moc problém není prostě on by si řekl co tam chce za CPU,GPU... A zvolil by si i vzhled popřípadě nějaké logo.. Dá se to někde na zakázku takhle udělat? Nemyslím v ČR. Je jasné že v ČR se to nedá..e

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu jak někdo nemůže vzít NTB jenom kvůli značky, když se mi líbí vzhledově (a je kvalitní značka), tak nechápu proč to neskousnout. U Macbooku bych to chápal systémem (já vím, windows tam jde, ale klávesnice zůstane).

Vzkaž mu, že je to vůl. :)

EDIT: Protože dovolit Macbook a nechtít ho. No toto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu jak někdo nemůže vzít NTB jenom kvůli značky, když se mi líbí vzhledově (a je kvalitní značka), tak nechápu proč to neskousnout. U Macbooku bych to chápal systémem (já vím, windows tam jde, ale klávesnice zůstane).

Vzkaž mu, že je to vůl. :)

EDIT: Protože dovolit Macbook a nechtít ho. No toto.

Ja by som si teda Mac dovoliť mohol, teda ak nie priamo ja po brigáde, tak ak by som ho chcel, kúpili by mi ho rodičia, ale nechcem, kedže dosť hrávam a radšej som za tie isté peniaze poskladal hernú mašinu. Ale tablet a mobil samozrejme používam od Applu, tam niet o čom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu