Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Two Worlds 2-psn verze s CZ titulky?


Ondatra

Recommended Posts

Chystal jsem se hru stahnout, ale nestojí 650,- , nýbrž 879,-

jde o two worlds 2 Velvet GOTY + nejake dlc. Celá hra je v cz? Opravdu jde o tuto verzi? Nerad bych koupil a zjistil, ze je cela v aj, kdy u rpg mi to vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ikdyž to zdražily bohužel tak pořát je to dost atraktivní cena sice dávám přednost když mám hru na BD ale todle si příští měsíc stáhnu tendle jsem už dost nakupoval :) hlavně je parádní že to má cz titulky neví prosím ještě někdo o nějakých hrách na psn s českejma titulkama díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

az si to vsichni koupite,tak rad bych dodelal tuto trophy http://www.ps3trophies.org/game/two-worlds-ii/trophy/24475-Ruthless.html na kterou je potreba 4 hrace, da se to i v private. Jinak online je super a je tam takovy farmville 3D jako na FB:D

psn: headhot_cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už Two Worlds 2 mám několik dní stažený.České titulky jsou opravdu super.Jen co me docela sklamalo,že je hra mírně sekaná,v cut-scénách ještě víc a taky hodně divný bojový systém.Má s tím sekáním taky někdo podobný problém jako já?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já už Two Worlds 2 mám několik dní stažený.České titulky jsou opravdu super.Jen co me docela sklamalo,že je hra mírně sekaná,v cut-scénách ještě víc a taky hodně divný bojový systém.Má s tím sekáním taky někdo podobný problém jako já?

jo bohuzel se to seka, ps3 to proste nedava,ale i na pc to nebyla zadna slava, platina done

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu