Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

RPG hry- diskuze, pomoc druhým pařanům atd :)


remind

Recommended Posts

Mozna ale v jap. vzdyt to neda hrat ne ani nevis co mas zrobit atd. Jinak na pc me laka akorat Gothic3 a oblivion ,ale jenom kvuli tomu si nebudu kupovat zbrusu novy pc.

gothica mam origo, ale... uz nekolik mesicu ho ma pucenyho kamos :D:D:D :( a jinak k tomu JAP to se da hrat upe v púohode ;) zkus to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V cem je ta Valkyrie originalni? Me to podle obrazku prislo docela klasicky. Ze bych to zkusil?

Ja to jednu dobu hral (pak prisla ma nova modla - tahove RPG strategie :) ) a je to celkem originalne zpracovane. Delal to Square Enix - kvalita se nezapre :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Valkirie profile je má psp rpg modla ale modlu nahradí FF CC az bude v eng :D jinak právě stahuju rpg Ys - the ark of nephystm tak uvidíme :) jinak sem chvilku hrál Final fantasy annivessary ale už mě nebaví 10 x hrát dokola jednu tu samou hru, to sem zvědav jestli square enix dokáží zreinkarnovat na další konzole :D a ve stejný kvalitě, třeba na ps3 by si museli dát více záležet :)

Valkirie je pro mne originální soubojovym systemem ktery se mi opravdu libil, pak je tu netradiční příběh a zpracování, ale co mě nadchlo bylo vývoj postavy , na easy sem skončil na lv 96 a ted hraju na normal kde se expy níží ale sou nové dungeony a nové předměty, zkrátka každá obtížnost je uplne odlisna, na zacatek nedoporucuju jit hned na hard, zacit s easy a pak jít na hard, normal je taková zlatá střední cesta :D škoda že to s oblivionem na psp

vypadá bídně :( ale snad se stane zázrak :D ale podle mně by to nic moc pecka nebyla po dohrání pc verze , já sem tak zarytej hráč rpg že se snažím pomocí programu rpg maker dělat vlastní rpg pro pc, zkoušel sem romku z PSX rpg makeru ale ten zamrzává a zlobí svi*ě jedna :D to by pak bylo hratelné na psp :D ale docela ten program zkonily .. tak pařbě zdar !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co říkáš na Brave story? Já ho mám rozehranej a je to docela pěkně udělaný :) jinak monster hunter 2 sem hrál jen chvíli ale zase se k němu vrátim

Mě to bavilo a jako dost hodně ten příběh byl dobrý a sbírání gemů a to ,že čím víc si hrál s jednou sestavou tim lepší hromadné komba ses učil a třeba hodinové zabijéní těch bossů a pak ty gemy to bylo super....vždycky nový skin swordu a nová vlastnost...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu