Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wipeout HD


zaikai

Recommended Posts

  • 3 months later...

7TxyoXso2N.PNG

Hrajete toto ještě někdo? Popřípadě kolik % jste z této těžké hry ulovili? :wohow:

My statistic: 54%

Bronzové:

Uplift

Warped

Frenzy

Vertigo

Head Rush

Speed Freak

Dropzone

Meltdown

Deadly Momentum

Smile Please

Rookie Reward

1 Gold Medal won, 86 to go...

Happy Accident?

Thanks for the Memory

Motion Master

Flatland Flyer

Own the Zone

Double Kill

Mercenary

Keep Rolin'

Gemini

Sponge

Endurance

Connected 1

Stříbrné:

Campaign Legend

Tournament Ace

Connected 2

Lapped Out

Zlaté:

Beat Zico

Livery Liberation

7TxyoXso2N.PNG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

nechci zakladat novej topic proto to hodim sem...

mate uz nekdo fury? ja to stahl vcera a musim rict ze bomba, novy trate, predelany vozitka, novy herni mody. Vsem komu se libilo hd muzu jenom vrele doporucit (btw na elite je to porad mistama ku*evsky tezky :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus,

teprve sem si wp hd s kámošema koupili a začínáme lítat, takže fury vidime pořídit za nějakej čas, ale chci se zeptat, hraješ to s někym online s headsetem ? řešíme, že nám headset chodí v chatu roomu, ale jakmile dáme motorstorm1 tak nám tam jen šumí.. ať hledáme jak hledáme v nastavení ps3 tak nic víc než zapnutí headsetu tam není. prostě jestli se to někde neaktivuje přímo ve hře/hrách. dneska to zkusíme právě ve wp hd, já má s-e handsfree do auta a kámoš jabru co dostal ke hře a taky nic..

díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pozeral som na screeny a FURY je pure awesomness ! krasa proste, to musim mat. zase zacnem hravat wajpaut, tak sa ozvem ;)

Tak to si muzem spolu nekdy zahrat aspon si dame trochu oraz od Demons soula :) muzu ti pomoct s trofeji AG assassin kdyztak napis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...
  • 11 months later...

hoj... Wipeout mám teprve krátkou dobu, ale přijde mi, že se v něm trochu hrubě mění obtížnost. Jsem v 3 části kampaně, téměř vše jsem dal na zlatou, ale trať Sebenco climb nejsem schopen vyhrát (klasický závod). Používám speciální brzdy atd.. trať jsem dokonce studoval na youtube tutorialu... Pořád ji ale nemohu vyhrát, nemáte nějaké rady? Jezdím s vozidlem Auricomu (už jsem si na něj zvykl), tak doufám, že to není ten problém :).

Říkat mi, že jsem lama mi nemusíte, to vím :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sebenco climb je jedna z tech tezsich trati.Jinak v 3 sezone neni ani obtiznost Rapier(nebo jo?) pockej az budes litat Phantom obtiznost to je to pravy orechovy.Covece ani ti poradit nejde toto je hardcore zalezitost to si proste musis vysedet :) Jo doporucuju prolitavat modre pady,ale to snad delas a treba konzumovat zbrane a pouzivat jen ty dobre(Quake,Turbo atp) Jo a jeste kdyz das v zatacce Side shift a pri tom projedes Turbo pad hooodne te to zrychli,ale jak rikam tohle si musis vysedet :)

EDIT: Umis Barrel roll? Ted jsem si vzpomel ze v Sebenco jich jde udelat ale 3 za jedno kolo coz jsou min.3 turba k dobru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Barrel roll neumím. Viděl jsem, že se dá udělat někde v popiskách, ale nějak sem to nepochopil :) Jak ho děláš?

Jinak pilot assist jsem vypnul, připadal mi, že mě omezuje...

EDIT: Tak jsem to nakonec dal :) Díky za radu s powerupama, jeden správně aktivovaný speed boost před tunýlkem a byl jsem najednou první :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasny tohle jeste nic neni xD Jinak barrel roll se dela pokud mas lod ve vzduchu tak udelas -->,<--,--> nebo <--,-->,<-- udelas "salto" a po dopadu na zem se ti lod zrychli jako pri turbu,ale pozor stoji 15 bodu ze stitu a to i kdyz se ti nepovede takze musis hodne absorbovat zbrane.Treba v Anulhpa Pass (bo jak se menuje) se da udelat 5 BR za kolo a vlastne trofej Beat Zico jde udelat jen takhle(staci 4 BR ale musis jet absolutne bez chyby)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu