Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Dishonored


Joska

Recommended Posts

Dneska jsem hru dohrál a rozhodně nelituji, že jsem si ji koupil. Hra má všechno, co já od hry požaduji. Skvělý příběh, prohledávání, čtení deníků, poslouchání audiologů a více možností hraní. Stejně jako minulý rok Deus Ex i tuhle považuji za prozatimní hru roku (minulý rok ještě možná Portal 2), i když si nemyslím, že ji nějaká z nadcházejících her překoná. Pár bugů se našlo (nemožnost provést sidequest, divný zaseknutí mrtvoly o zeď, kdy se potom začala klepat a stoupat nahoru). Rozhodně hru doporučuji.

Upraveno uživatelem NobodyAnswers
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chuť mám obrovskou, přecijen jsem všechno určitě neobjevil, ale kvůli škole nevím, jak budu stíhat. Spíš si ji koupím třeba příští rok na nějaké prázdniny a dám si ji zas. To samé jsem udělal s Deus Ex: HR, kdy minulý rok jsem ji měl hned při vydání a potom jsem dal ještě jednou před třema měsíci.

Můj styl byl spíš omračování, snažil jsem se o co největší stealth, ale samozřejmě občas se to zvrtlo a třeba v poslední misi jsem už ani neomračoval a všechny jsem zabíjel.

Byl bych rád, kdyby šly ze hry vytáhnout všechny knihy a audiozáznamy, protože bych rád měl povědomí o pozadí hry. Třeba by to šlo vytáhnout z X360 verze, když normálně na shareforu hry překládají.

Upraveno uživatelem NobodyAnswers
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odhaduji 20 hodin, protože každý den jsem minimálně 4-5 hodin hrál někdy i víc.

EDIT: Ale stejně mám nutkání si to dát znova, protože mě zajímá, co se stane, když třeba někoho neosvobodím nebo zabiju dříve, než jsem to udělal.

Upraveno uživatelem NobodyAnswers
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim rict ze design tech urovni je vazne skvely, neni to sice extra rozlehle, ale dava to dostatecnou volnost a variabilita prostredi je uzasna. Ted hraju "treti" misi na moste a uzivam si kombinaci hmibtosti a blbku, to se pak daj delat divy. A straze nemaj sanci :) Jinak jak jste vyresili misi v Golden Cat? Videl jsem na to par gameplay traileru a sam jsem pak mel naprosto jine, lehce uchylne reseni. Jinak bavi me jak se lze vzdycky bez zabiti tech lidi zbavit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Zdravím

mám hru Ps3 Dishonored(staženou) v EN verzi, nevíte kde stahnout CZ titulky, (popřípade hru už s titulkama) a kam je do hry skopirovat.Prosím poraďte, hru jsem dohrál ale bez češtiny to není ono.Všude jsou ke stažení Cz titulky jen na Xbox a nebo PC ale na PS3 nic!!!!

Předem díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu