Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Problém s PSP (Kdo poradí dostane NEW PHILIPS sluchátka)


Dejv

Otázka

Koupil jsem PSP s FW 3.40 OE-A, ale občas když ho chci zapnout tak se rozvítí jen kontrolka POWER a display zůstane zhasnutý a nic se neděje.Musim PSP jedině vypnou (podržet tlačítko POWER tak minimálně 6 sekund) ,znovu zapnout a už je to OK. Nebo vyndat a zandat baterku.

Ptal jsem se jednoho uživatele na forku a ten prý měl ten samý problém jako já a vyřešil to prý přechodem na novější FW 3.52 m33.

Tak jsem udělal UPGRADE na 3.52 M33-4 , ale nic se nezměnilo. Tak nevim čim to může být. Jestli je vypínač špatnej nebo něco jinýho ......

Má nebo měl ještě někdo stejný problém?

Ten kdo mi pomůže můj problém vyřešit. Třeba řekne jo to je vypínačem,poslal by mi ho ..... (Ať už se jedná o problém softwaru nebo hardweru) DARUJU tyto SLUCHÁTKA PHILIPS

70545.jpg

Info:

http://av.itek.cz/sluchatka-do-usi-spunty/70545-PHILIPS-SHE7850-SLUCHATKA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Recommended Posts

  • 0
no tak to nedavej do sleep modu ale vypinej to ... nemuze to byt tim ?? treba jsi to sleepnul ve hre a jak jsi to delsi dobu nemel zapnuty tak se muze stat ze se to sekne a musis restartovat psp ...

Dělá to i když to mám v režim spánku i když vypnu PSP. S kartou i bez karty. Tak 1 z 5 pokusu mam tento problem. Jinak PSP mam pár dní a s PANDOROU vůbec neumim.:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Problem ve vypinaci? ;) Ani nahodou :)...

Tak a ted cim to doopravdy je? Tak to nevim ;)...Zkusil bych maximalne config.se ...aby nebyl problem tam ;) kdyz ti nepomohl reinstal :)

config.se ? To je co za soubor. Kde ho najdu a co s nim mám dělat?

zkus program KeyCleaner .... třeba máš poškozený klíče ( ale nevim nevim :D )

KeyCleaner ? O tom programku slyšim prvně. Kde ho najdu? A hlavně jak se to používá? A jak to funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
config.se ? To je co za soubor. Kde ho najdu a co s nim mám dělat?

Najdes ho ve FLASHI :)...A nic jineho nez smazat ;) (ted myslim ze je ve flashi jedna! primo na rootu ;) -mezi slozkama ;) je tam samotnej ;) )

Sem začátečník a opravdu nevim kde myslíš. Myslíš připojit PSP přes USB a tam najít ten soubor? A opravdu ho mám smazat? Neposere se tim celé PSP?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Sem začátečník a opravdu nevim kde myslíš. Myslíš připojit PSP přes USB a tam najít ten soubor? A opravdu ho mám smazat? Neposere se tim celé PSP?

Neposere ;) Staci jit do Recovery menu...advanced...Toogle flash 1 :) a pripojit k usb...psp se neposere kdyz smazes jen config.se ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Vim že se ptám jak lama , ale PSP mam fakt jen pár dní tak tomu moc nerozumim. Nemoch by jsi mi to prosim vysvětlit nák polopatě?

Zapnu PSP - menu - setings - ...............

proste a jednoduse, podrz tlacitko power a nech PSP uplne vypnout, pak pri zapinani drz Rko, vjedes do recovery, tam jed do advanced, format flash1.. blablabla.. to potvrd.. pokud to nepomuze, zkus keycleaner.. MaxSafe apod.. pokud klice OK, flash1 zformatovana a stale nic, zkusil bych jeste pandoru ktera formatuje celou flash0, pokud ani to ne, bude to nejaka HW chyba PSP.. vypinacem to fakt neni..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Takže při zapínání přidržim R. Dám Advanced a tam je Format flash1 and reset settings. Tak to mám dát?

Určitě s tim nic nezkazim? Aby mi šlo potom PSP vůbec zapnout. A hlavně aby fungovaly ISO hry. Tak co? Když dám reset settings tak co tim vlasně resetuju?

jo, to mas dat.. ve flash1 je jen nastaveni, tak ho proste zformatuj, PSP ti pujde zapnout, hry ti pujdou.. tim nic nezkazis.. ja to pouzivam pri kazdym downgrade, je to lepsi, nezvnikaji pak problemy.. je to proste reset do defaultu.. Pri downgrade na 1,50 se format flash1 provadi automaticky..

Nez to udelas vyndej UMD, je to pak lepsi.. A az se ti bude zapinat, tak se nelekni, ukaze se ti modra BSOD, tam stiskni kolecko, pak jen nastavis jazyk, cas, apod.. a je to.. pak kdyz to nepujde, tak jeste tu pandoru a jestli ani ta nepomuze, tak je to nejspis nejaka HW chybka ktera nema co spolecneho s FW..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Tak jsem udělal ten Format flash1 and reset settings myslel že už to bude OK. Vyzkoušel jsem PSP parkrát zapnou a vypnout a vše bylo OK , tak jsem ho nechal tak hodku odležet a udělalo mi to zase.:cry::cry::cry:

Už si nevim RADY.:?

Psal jsi:

pokud to nepomuze, zkus keycleaner.. MaxSafe apod.. pokud klice OK, flash1 zformatovana a stale nic, zkusil bych jeste pandoru ktera formatuje celou flash0, pokud ani to ne, bude to nejaka HW chyba PSP..

Vůbec nemám tušení co je to ten keycleaner , MaxSafe apod. Kde to vzít a jak to použít? A jak zjistim jestli sou klíče OK? (Jinak PSP mám fakt chvilku a s pandorou sem se ještě nikdy nesetkal. Takže pro mě jako začátečníka se mi do toho ani nechce pouštět ...... Abych PSP nepokazil ještě víc.:cry: )

Anonymous_ jsem z Jižních Čech konkrétně z Tábora a věř mi že kdybych byl z Prahy tak už jsme se dávno domluvili. Protože vidim že ty se fakt vyznáš .....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0
Tak jsem udělal ten Format flash1 and reset settings myslel že už to bude OK. Vyzkoušel jsem PSP parkrát zapnou a vypnout a vše bylo OK , tak jsem ho nechal tak hodku odležet a udělalo mi to zase.:cry::cry::cry:

Už si nevim RADY.:?

Psal jsi:

pokud to nepomuze, zkus keycleaner.. MaxSafe apod.. pokud klice OK, flash1 zformatovana a stale nic, zkusil bych jeste pandoru ktera formatuje celou flash0, pokud ani to ne, bude to nejaka HW chyba PSP..

Vůbec nemám tušení co je to ten keycleaner , MaxSafe apod. Kde to vzít a jak to použít? A jak zjistim jestli sou klíče OK? (Jinak PSP mám fakt chvilku a s pandorou sem se ještě nikdy nesetkal. Takže pro mě jako začátečníka se mi do toho ani nechce pouštět ...... Abych PSP nepokazil ještě víc.:cry: )

Anonymous_ jsem z Jižních Čech konkrétně z Tábora a věř mi že kdybych byl z Prahy tak už jsme se dávno domluvili. Protože vidim že ty se fakt vyznáš .....

Možná do Tábora pojedu za babičkou, ale podle toho co píšeš si nejsem jistej jestli by ti Unbricker nebo DG na 1.50 pomohl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu