Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Modrá obrazovka smrti ( BSoD ) prosím pomoc


silver

Recommended Posts

Čus tedkonc nedávno mi zase začala skákat modrá obrazovka smrti...děje se to jenom u hraní a jenom někdy...zapnu hru hraju jeden level (MOBA hra) konec , chci hrat druhej ale po 15 minutach mi to spadne....zacne "vrčet " pc a spadne to...někdy se taky stane ze se mi sekne jenom obraz a zacne vrcet zvuk...a nic nejde delat...Vubec se ohledne tyhle veci nevyznám...a moc vás prosim o radu...

nVidia geforce 9600 gt 1gb

Ram 2gb

Windows 7 32bit

AMD athlon 64 x2 5400+ 2,81 Ghz

Základka je AsRock

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si to myslel...ale prijde mi to jako blbost...mam ji do zacatku (asi 4 +/- let). a delalo mi to i driv...po tom sem vymnenil zdroj a základku a bylo to v pohodě....Nestačilo by na grafiku dát nějakej větráček-chladič? Já mam v pc jenom dva...na procák a ze zadu nasává vzduch (+samozrejme zdroj) a na grafice mam jenom chladic kterej vypada jako topeni :D proste takovy zelezo s hlinikovejma trubickama...je docela horký...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mam v pc jenom dva...na procák a ze zadu nasává vzduch (+samozrejme zdroj) a na grafice mam jenom chladic kterej vypada jako topeni

V PC skrinke mas chladic, ktory nasava vzduch dovnutra? Nie, ze ho z vnutra vyfukuje von? Vsak ako zaklad je, aby ventilator na skrinke vzduch vyfukoval von!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu