Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Medal of Honor: Warfighter


nepster

Recommended Posts

  • Odpovědi 64
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 3 weeks later...

Včera sem koupil MOH na psstore ve slevě za 50% ceny, tak sem zvědavej...

Jde mi hlavně o singleplayer, moh 2010 sem dohrál honěkrát a ještě mě nepřestal bavit... Mám i bf3 tak sem zvědavej, nemůžu se dočkat až to dneska zapnu... ;)

Sent from my iPhone 5 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já sem si Warfighter koupil vlastně jenom kvůli singleplayeru, jak už sem psal (na mp mam bf3). No a s kampaní jsem na 100% spokojenej a dohrál sem to po dvou dnech...teď už to jen projet znova na hardcore a za celou dobu neumřít. :D

Ano má to dost rysů bf3, ale jak ste tady mluvili o nějakých problémech s texturama atd, tak to jsem v průběhu celé hry zaznamenal jen jednou, což se mi nestalo poprvé, že jsem musel hrát od posledního checkpointu, abych přešel ten bug...

No a multiplayer.... První co bych k tomu řekl je asi to, že to hrajou v porovnání s bf lamky :D možná pár poláků to ovládá, ale to je více méně všechno..

kapacz: žádný teleportování sem teda nezpozoroval s to že sou soupeři nesmrtelní....asi si k tomu budeš muset koupit aim ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Dohráno, vůbec mě to nenadchlo, singleplayer jsem dohrál jenom z povinnosti a na mulťák jsem se nedostal, protože jsem hru měl půjčenou.Nejlepší bylo asi ozvučení, jinak ty textury v nízkém rozlišení byly hrůza a plno bugů .. za tu cenu to nedoporučuju kupovat.5/10 je to mé objektivní hodnocení :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 months later...

Zdravim. hledam 3 hrace multiplayeru, kteri mi pomohou s trofeni ALL IN. delam to uz vice jak mesic, dal jsem 15 killu v rade, ale apache nikde... proto hledam lidi s kteryma se pripojime do party a navzajem si s trofeji vypomuzem(nechat dat protihrace killu az do apache) . Pokud se nekdo najde, at si me prida do friendlistu. muj nick na PSN je TOMMAHAWKCZ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

nevedel by mi niekto poradit? hram na rgh hra je na internom hdd textury v content vsetko ide a pri 4 misii, nahanacka s autom, pri konci ked naburam a zoberem mu ten telefon ci co, sa spusti na konci animacia a po nej vyskoci okno game couldnt start, ze mam skusit hru stiahnut este raz, dam ok a vyhodi ma z hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu