Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 17489 programem J-Runner


toro

Recommended Posts

to asi jsem, nevim jeslti neco nekde muze byt nastavene blbe, stale to stejne...looking for, prohledava to jak das, stale dokola urcity mista. Nic jineho se nepusti, at uz z jakehokoliv portu, at uz je nebo ne ten xenon nebo se jmenuje nand jak chce :D hrozne me to sere :D

ten xell nemuzu si dat sam novejsi, at se to treba rozbehne tim?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 560
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

to asi jsem, nevim jeslti neco nekde muze byt nastavene blbe, stale to stejne...looking for, prohledava to jak das, stale dokola urcity mista. Nic jineho se nepusti, at uz z jakehokoliv portu, at uz je nebo ne ten xenon nebo se jmenuje nand jak chce :D hrozne me to sere :D

ten xell nemuzu si dat sam novejsi, at se to treba rozbehne tim?

Udělal bys pro jistotu výpis toho adresáře jak to máš na flashce ? (stačí dir)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám menší problem:? jsem udělal vše podle návodu ,dla jsem na flasku soubor bin vše se rozjelo update proběhl bez závad...vypl jsem xko...nechal dlouho stát, pak jsem ho spustil a ono nic...jen svití zelen kolečko,aler nic se neděje..ani se nerozjede ,žadné menu...po delším zkoumání jsem zjistil ,že jsem misto Falcona nastavil ,Jasper 16 MB nebo co to tam je?dá se to nějakl opravit..ale nemužu se připojit ani přes ftp--jako by byl..mrtvej ale nesvití červeně:roll:..tak jsem to zkusil opravene udělat znova,ale nereaguje na otevření mechaniky...žádne menu vubec:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ted u ni nejsem,ale udelal jsem to jak jsi psal. ridil jsem se bodem 2,tim druhym zpusobem (vcetne xenonu). mel jsem jen naformatovanou flesku, ciste v rootu ty dva soubory,jedine. nemel jsem tam jine slozky,ani ji treba nejal pojmenovanou. urcite neco delam spatne,ale co...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rád bych touto cestou PODĚKOVAL uživateli jménem Drak3go za ochotu, čas, absolutní mega rychlé jednání a opravení konzole. (btw. jsem takový magor, že jsem si při updatu změnil softwarově Xbox phat na asi Xbox720 - Drak3go ví o čím mluvím;)). Jednání s ním je naprosto úžasné, práce vynikající, rychlá a KVALITNÍ. Takže nakonec skromně dikuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradí mě někdo? Provedl jsem update DB na 15574 a to probělo v pořádku. Po uptadu jsou avatry pryč a nefunguje Kinect. Tak jsem chtěl udelat SystemUpdate. Postupuji podle návodu, vložím na USB dám do xboxu , ta aktualizace se sama nespustí. Jinak hry s potřebou DB 15774 mě jdou ,ale jen když ve hře vymažu SystemUpdate. Prostě nevím proč nemůžu aktualizovat, není v RGH nějaká ochrana, nebo mám něco špatně nastaveného. Díky za rady ......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože se množí žádosti o radu v případech kdy se vyskytl problém po aktualizaci , tak pokud vysloveně ji nemusíte dělat , tak ji nedělejte . I když se někde na forech kde stahujete hry píše že hra vyžaduje DB 15574 , tak aktualizace DB není potřeba u FSD dělat . Stačí když iso vyextrahujete Xbox Image Browserem a smažete složku System update . Je to vyzkoušené a zatím všechny hry jdou spustit .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čaw robil som update presne podla návodu všetko prebehlo úspešne len problém je že mi teraz nejdu spustit staršie hry ktoré boly na HDD update som robil preto lebo mi nešiel spustit resident evil 6, DOA 5 a sleeping dogs to boli hry ktoré nešli RE6 aj DOD5 ide bez problémov sleeping som neskúšal neviete mi niekto poradiť v čom je problém? a ake je teraz aktualna verzia FSD hry som vždy spúštal cez xex menu, inak mam Falcona a jtag

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim a omlouvam se.

Ale mam uplne primitivni dotaz.Prosim Vas kde najdu funkcni a overeni odkaz abych mohl prni aktualizovat FSD a pak mohl pokracovat podle navodu ze strany 1.Dekuji

jeste jsem se chtel zeptat zda aktualizace fsd probiha podle tohoto navodu http://console-forum.net/tema/135208-jak-spustit-fsd2-a-xm360-z-nxe ?

Dekuji a omlouvam se nerad bych si neco pokazil

Upraveno uživatelem jack68
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim a primarne dekuji - podarilo se mi podle tohohle navodu bez problemu aktualizovat na posledni MetroDash a s mensimi obtizemi tam dokopat i aktualizaci $SystemUpdate. Pak prisly drobne potize s tim, ze mi konzola bootovala pouze do NXE, to jsem ale vyresil novou instalaci DashLaunche 3. Jediny problem, co mi ted zustal je, ze driv, kdyz jsem byl v NXE, dal jsem PowerButton a Y, tak mi to preplo zpatky do FSDcka. Ted to nedela nic a nejsem s to prijit na to, jak se dostat z NXE zpatky do FSD bez nutnosti vypnout a zapnout konzolu (proste aby se to jenom preplo/restartovalo). Muzete mi s tim poradit, co mam kde nastavit, aby to zase slo? Diky!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Tak v nejbližší době mi dorazí Xbox s RGH ale už s nxe 16197, budu tam chtít hodit FSD 2.2.1072 a stáhnul jsem dashlaunch 2.32, s tím by neměl být problém ne?

Nechci zakládat nový topic, tak to píšu tady. :)

Hm, pokud jsem to správně pochytil na x360iso, tak by to mělo být ok, ale radši mi to potvrdte nekdo. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poznámka :

V žádném případě nedělat aktualizaci jiným update , než jaký máte v DB v xboxu aby nedošlo k znefunkčnění RGH

Tohle nechápu? nejdříve musím updatovat na officiálním a pak teprve upraveným??

mám tam teď 14719, takže nejdřív musím updatovat officiálním15574?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Melo by to byt nejdrive upravenym..uz to bude mit nejaky cislo..z nejake ofiko verze dostanes ten upraveny,ktery musis dat nejdrive. Az to bude hotovy,tak pak tusim kvuli avatarum to muzes prehrat tou samou ciselnou verzi,ale uz oficialnim...ale pockej si na vyjadreni jeste nekoho vixe zainteresovanyho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč chceš dělat aktualizaci ? Píši že :

" Protože se množí žádosti o radu v případech kdy se vyskytl problém po aktualizaci , tak pokud vysloveně ji nemusíte dělat , tak ji nedělejte . I když se někde na forech kde stahujete hry píše že hra vyžaduje DB 15574 , tak aktualizace DB není potřeba u FSD dělat . Stačí když iso vyextrahujete Xbox Image Browserem a smažete složku System update . Je to vyzkoušené a zatím všechny hry jdou spustit ."

Tak ji zbytečně nedělej a už vůbec ne na 16197 , kde se vyskytují někomu problémy .

Pokud budeš chtít soubor xenon.elf , tak si stáhni RAWFLASH - je v něm .

Upraveno uživatelem toro
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč chceš dělat aktualizaci ? Píši že :

" Protože se množí žádosti o radu v případech kdy se vyskytl problém po aktualizaci , tak pokud vysloveně ji nemusíte dělat , tak ji nedělejte . I když se někde na forech kde stahujete hry píše že hra vyžaduje DB 15574 , tak aktualizace DB není potřeba u FSD dělat . Stačí když iso vyextrahujete Xbox Image Browserem a smažete složku System update . Je to vyzkoušené a zatím všechny hry jdou spustit ."

Tak ji zbytečně nedělej a už vůbec ne na 16197 , kde se vyskytují někomu problémy .

protože mi právě přestaly fungovat hry, u všech jsem smazal system update, a dnes jsem zkusil spustit halo 4 a najednou mi nejde ani jedna

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu