Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 17489 programem J-Runner


toro

Recommended Posts

  • Odpovědi 560
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

  • Moderators

Stále stejně, nic se od prvopočátku nezměnilo.

Stáhni si ofic. soubor updatu dashboardu ze stránek xbox.com. Verze musí korespondovat s tou, co máš aktuálně v konzoli, ve tvém případě tedy 16197. Naformátuj USB flash na FAT32 a do kořene takto naformátované USB flash umísti složku s updatem a to:

1) $SystemUpdate v případě, že nemáš instalovaný dashlaunch

2) $$ystemUpdate v případě, že máš instalovaný dashlaunch s parametrem v ini souboru "noupdater = true"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok vyzkouším hned protože mi nejdou přehrát ani filmy z externiho disku

nejde mi to, dělal sem tu složku s dvouma symbolama a nejde to, zde je muj ini soubor.

Default = IntMu:\fsd2\default.xex

[settings]

nxemini = true

pingpatch = true

contpatch=false

noupdater = false

nevíte proč to nejde? FSD 2.2 poslední verze, dashlaunch 3.04, dash 16197

Upraveno uživatelem dany_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Zkus v instalátoru Dashlaunche zvolit jeho "unload" z paměti a zkusit vynutit update dashboardu z USB flashky s tvarem pojmenovaného adresáře $SystemUpdate (čili tak, jak se přímo nachází ve staženém archivu). Pokud to nepomůže, zvol v menu Dashlaunche jeho odinstalaci a pokus opakuj. V případě odinstalace DL dej nejdříve restart konzole, tím pádem by ti měla nabootovat do NXE a ten pokus opakuj odtud.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

aha takže už asi vím v čem je zakopanej pes.. chtěl jsem zapnout dashlaunch a ukazalo se mi ze dashlaunch nepodporuje kernel 16197 a ze mam 3.02 pritom sem instalova 3.04.. takže znovu.. mám nainstalovat DL 3.04 a vlozit launch.ini ve tvaru: Default = IntMu:\fsd2\default.xex

[settings]

nxemini = true

pingpatch = true

contpatch=false

noupdater = true

nebo ted provest update z flesky s tim jednim symbolem na zacatku? a pak nainstalovat dashlaunch a nakopirovat ini? nemas icq nebo neco? at to tady nespamuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam ten isty problem. Ale chcem sa spytat FSD aj DL mam na ext. Hdd. Stacilo by , keby odpojim hdd a v usb dam len $SystemUpdate ? Alebo mam odinstalovat DL ?

Problém vyriešený ;) Už mi aktualizácia nabehla. Avatari funguju :)

Upraveno uživatelem miriq255
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po updatu na DB 15574 a následnem updatu avataru, se mi avatar stejně nezobrazuje a stále se nemůžu dostat do NXE, tedy když ve FSD dám A - switch tak tam nemam volbu - jméno mého účtu ale jen create account nebo download account, co s tím mám teď dělat, díky.

PS: Tak jsem se nakonec dostal do NXE, ale profile se mi hlásí jako corrupted a stále se nezobrazuje avatar, ani profil picture a G mám 0.

Upraveno uživatelem Dupenka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu