Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 17489 programem J-Runner


toro

Recommended Posts

  • Moderators
Čau chlapi, ten problém s aktualizací dashboardu je pouze na revizích Corona? Já mám Falcon a tak nevím zda mohu aktualizovat. A nebo jaká aktualizace mi stačí k tomu, aby mi fungoval Kinect, mám 16547. Díky :)

Problém byl v samotné aplikaci J-Runner (již opraveno v poslední aktualizaci), čili nesouvisel s verzí konzole a tudíž se týkal všech konzolí s RGH.

kinect funguje s jakoukoliv verzí DB, žádné omezení zde není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 560
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Čau chlapi, ten problém s aktualizací dashboardu je pouze na revizích Corona? Já mám Falcon a tak nevím zda mohu aktualizovat. A nebo jaká aktualizace mi stačí k tomu, aby mi fungoval Kinect, mám 16547. Díky :)
Problém byl v samotné aplikaci J-Runner (již opraveno v poslední aktualizaci), čili nesouvisel s verzí konzole a tudíž se týkal všech konzolí s RGH.

kinect funguje s jakoukoliv verzí DB, žádné omezení zde není.

Problém byl pouze s revizemi Corona a pouze v J-Runneru, viz. příspěvek #418.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Mám problém po aktualizaci xka slim - trinity , vše proběhlo v pořádku dle návodu ale pokud konzoli vypnu tak už neneběhne (ani xell po vysunutí mechaniky), musím ji odpojit ze zásuvky cca na 5-10min, pak naběhne do NXE pak přez xell do FSD. Potom se chová úplně normálně a automaticky naskakuje do FSD po ukončení hry až do dalšího vypnutí. Prosím o radu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj , potřebuji také pomoc , vše ok až do J runneru kde když dám create xe build image , rozjede se to a hned na začátku napíše EROR 1BL Key 0x ... .. .. . does not appear to be correct ,pak vyjede tabulka kernel , console, build CPU KEY , 1BL Key - které je jiné než v eroru ! Image se uloží ale ne do mé složky ale do c user downloads ..... nevím jestli ho použít , ale asi ne s erorem , to asi není v pořádku že ??

Díky za odpověď x box jsem 3roky nepoužíval a ted bych ho chtěl zase zajet a trochu aktualizovat .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš v source správnou originální zálohu nand (jmenují se nejčastěji nanddump1.bin/nanddump2.bin nebo flashdmp1.bin/flashdmp2.bin) a v CPU key správný klíč který k ní patří ?

Máš stažený a vybraný v roletce Dash poslední dashboard 17150 a vybrané RGH/RGH2 podle toho co máš za konzoli a instalaci RGH ?

Prostě ještě jednou, dvakrát, třikrát.... zkontroluj jeslti to máš jak je psané v návodu.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednalo se o problém který jsem psal výše , při zadání v J Runeru create xe build image , rozjede se to a hned na začátku napíše EROR 1BL Key 0x ... .. .. . does not appear to be correct . Vše bylo zadáno správně i CPU KEY , poslal jsem soubory TOROVI a ten to udělal u sebe na počítači uplně stejným způsobem a šlo to . Mě to prostě nešlo a vše jsem měl zaktualizované . na problém jsme nepřišli proč to nešlo , prostě J Runer hází chybu pořád na mém PC , nevím čím to je . Můžeme zkusit pár způsobů, když mi někdo poradí co s tím , aby jsme varovali i ostatní ale bohužel ted nevím před čím mám varovat .

Zde je aspoň screen s chybou :

post-60983-14687180471649_thumb.png

Upraveno uživatelem Marty23cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,chci se zeptat,jestli nevadí,že při aktualizaci nechám zaškrtlý RETAIL(je to nastavený rovnou po otevření J Runeru),protože nevím jaký je tam RGH?Dělal sem si update na 16747,a myslím,že sem tam taky nic neměnil.

A ještě budu dělat aktualizaci i kamarádovi,a tam se taky neví co tam má za RGH.

Díky za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To samozřejmě vadí. Retail vytvoří originální nand jako v konzoli byla takže RGH nebude fungovat.Takhle si to rozhodně u své konzole vybrané neměl.Jesltli to je slim, je to RGH2 (Glitch 2). Jeslti FAT, může to být obojí. Pro uživatele asi nejsnadnější pomůcka jak to na FAT konzoli poznat - pokud to nabíhá skoro hned cca do 10-15 sekund, bude to RGH1/JTAG. Jeslti spíš tak 40 sekund-minuta, bude to RGH2.

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím,že mám JTAG,alespon mi to řekli když sem to kupoval,ale nevím jak to zjistit přesně.A u toho kámoše taky nevím

Přesně to zjistíš tak, že si přečteš verzi CB a dashboardu z originální nand.Ta se ti tam ukazuje když otevřeš originální nand a vložíš CPU klíč. (CB/dashboard).

Zhruba se chyť této tabulky podle verzí dashboardu v záloze originální nand. Ukazuje to JRunner.

Slim Konzole - všechny RGH2 (Glitch2)

Fat konzole

<= 7371 JTAG

<= 14699 RGH1 (Glitch)

=> 14717 RGH2 (Glitch 2) nebo R-JTAG

Upraveno uživatelem xmod
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jedna poslední otázka:vše proběhlo jak má,když otevřu dashlaunch/network a zadám liveblock enabled,a livestrong disabled aby mi stahovaly obaly,tak je vše ok.Ale po vypnutí konzole a zapnutí je opět oboje enabled a obaly se nestahují.Jakoby se to nastavení neuloží.

Díky.

P.S nemáte tip kde najít v Xboxu Dashlaunch,U sebe sem ho našel a u kámoše nemůžu ani za boha.

Upraveno uživatelem Attila
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu