Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Návod na aktualizaci DB 17489 programem J-Runner


toro

Recommended Posts

  • Odpovědi 560
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Ahá , díky ;) (ještě že jsem se zeptal , už by tam bylo RGH :O )

edit: :D tak jsem zkončil na tom xenon.elf ten nikde v té složce není , chtěl jsem stáhnout ten rawflash , ale nemůžu najít odkaz.. Prosím hodil mi někdo link z kama stáhnout ? děkuji

Upraveno uživatelem R0bin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oops :oops: chtěl jsem přejít na vyšší dashboard 16203 . měl jsem na flešce ten soubor updflash .. připojil jsem flešku - zapl xbox tlačítkem na DVD Romku , ale na TV mi naskočilo žádný signál a neviděl jsem obraz , tak jsem to vypl a zapl normálně tlačítkem a už tam je origo dashboard 16203 ( hry hrát jdou) FSD jsem měl 3.0b rev483 . jak mám nahodit zpět FSD ? stačí postupovat jako při aktualizaci FSD ? Děkuji :sorry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a verze je jedno jaká? 3.07 ? ale ten nepodporuje 16203 jen 16202 je napsané na stránce. nebo to je jedno?

edit : a nějaký návod jak to provést? je tam instaler takže to jenom nějak dostanu do xka a pak už normálně nainstaluji? tam se zadává to Liveblock= true atd. ? je to někde napsané ? :D a když mi xbox nechce naformátovat flešku tak jak to mám do toho xka dostat? díky za trpělivost a rady :(

Upraveno uživatelem R0bin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo naformátované to bylo ;-) a všechno proběhlo v pořádku , už to funguje( první moment jsem myslel ze to Budu posílat tomu co dělal RGH aby to nastavil :-D ) teď ještě aktualizovat FSD na ten nejnovější a je to ;-) ještě jednou díky VŠEM za rady a trpělivost :-)

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem dnes provedl update, vše proběhlo v pořádku. Jen teď když pustím xbox tak mi klasicky naběhne FSD ale není jakoby vybrán profil Player1, tak ho musím vybrat sám. Nevíte jak udělat aby se nastavil vždy ten player1 ? Jinak jiný profil tam vytvořený nemám.

Tak už jsem nato přišel :)

FSD- Settings - general settings-profile-set default

Upraveno uživatelem lukbe
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem asi v háji :( Před rokem mi dělal Kanalizator RGH hry šlapou jak mají z Hdd ,ale nový Tomb Raider nejde spustit. Konzoli mám slim Xenon. Stáhl jsem si Nand Flasher dle návodu spustil FSD ale program nenačte NAND viz. foto http://seldau.rajce.idnes.cz/nastenka/#DSC00253.jpg ----------- http://seldau.rajce.idnes.cz/nastenka/#DSC00252.jpg

Je tam 1 špatný blok ale nevím proč ? Tak že nevím jak z konzole dostanu orig. NAND.

Prosím o radu zda se s tímto problemem někdo setkal.

Díky moc za případné info.

Upraveno uživatelem Selda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Revize xboxu Slim Xenon neexistuje a zálohu by měl pro tebe mít k dispozici autor RGH tedy Kanalizátor.Tak si o ní řekni a nemusíš řešit nějaké stahování.Originální nand totiž logicky už z konzole nestáhneš, protože tam už jaksi není, už je modifikovaná jinak by RGH nefungovalo a vždy je lepší to dělat z originálu a ne z toho, co je aktuálně v konzoli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu