Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Ovladač špatně reaguje


Putanek

Recommended Posts

Zdravím, prosím Vás mám malej problém s Wii Remotem... Včera jsme koupili novou televizi a jak pustím Wii a zapnu ovladač, reaguje trochu opožděně než normálně, ten pohyb není tak plynulý.... Zkusil sem znova udělat synchronizaci, vypnout, zapnout... no prostě vše co mě napadlo a furt to blbě reaguje... i při hraní Mario Kart.. otočím ovladač doleva nebo doprava a autičko se otočí za necelou sekundu.. Prosim jestli se to někomu stalo a dokazal to spravit napište :) Díkyy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Pokud si vymenil televizi tak muze byt problem v ni. Pokud mas starou skus ze starou ci funguje opozdene taky sni (novu odpoj z elektriky), jestli jo neni problem v televizi ale ve wii,nebo ovladaci. Wii komunikuje z ovladacem cez Bluetooth na frekvenci 2,4 Ghz co je take frekvence wifi mohla by to rusit. Ale jeste sem se stim nesetkal. Taky by to mohli delat slabe baterie.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Problém je v televizi. Má vysoký input lag.(spoždění vstupu) Vypni všechna vylepšení jako tru motion, super rozlišení, různe mpeg vyhlazování hran a jiné. vše nastav na standartní nebo nejlepší a vypnuto. Taky zkus na televizi zvolit režim Game pokud má. Mě to pomohlo. Jede to z 90% jako na CRT.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu