Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii vs PS3


Hayamen

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

bohuzel zadny "vylpeseni" jeste neni :( no kupuju no je to ficak do toho takhle cpat prachy ale dyz koupim jednu hr za mesic a pak ji prodam k na tom moc neprodelam a zas kouipm new nebo z druhy ruky nebo vymenim. ale jako fakt me to bavi vic nez wii. nwm stve me ze na to nintedno prdi kdyby vydavali hry jako ze zacatku jako zelda wii sports rayman ale nak vic k by to bylo super jenze oni na to proste ser** njn co se da delat:(. jinak nejvetsi vyhoda xka a ps3 oproti wii je multiplayer ktery je na wii v podstate nulovy

No nevim jak je to u PS3, ale u X360 bych to skoro nebral jako výhodu. Kdyby bylo hraní online zadara, tak neřeknu ani ň, ale platit za to šílený prachy a ještě ta podpora - zaregistrovat se musíš jako brit nebo ještě lépe amík, zabanujou tě i pětkrát omylem a na infolince ti ještě vynadaj do pirátů atd. Já Wiičko nějak ani nechci připojovat k netu (i když stejně multiplayerových her je do pěti napočítat), beru to jako vyloženě single konzoli nebo na tokový akcičky jako s těma vínama :wohow:

Jinak neboj, já si myslím že ty správný hry na Wiičko teprve vyjdou. První vlaštovky jsou určitě Super Paper Mario a SMG. A budou ještě lepšejší ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

náhodou :) už jedu tři měsíce pálenky na xko :D a ban ....kde nic tu nic :P

A hraješ online ??

No třeba jsi štastlivec, třeba já když jsem měl xko tak všichni nadávali jak se hřeje, ale když jsem ho měl položené volně v prostoru tak ani po deklším hraní nebylo nijak moc horké (samozřejmě s Wiičkem se to srovnávat nedá). Za to jsem dostal ale docela hlučný kousek, někdy to dělalo docela šílený zvuky (a to jsem tam měl origošky), připomínali mi to letadlo :-).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

řeknu ti to tak....ono ...dost lidem se přehřívá a pak si stěžují....jenže xko dávaj naležato....já ho mám na stojáka..a taky bez problémů několikrát jsem hral online...ale mám flash co to řeší :)

Přesně tohle jsem všem říkal, hlavně těm co už 5x reklamovali a třeba 3x dostali novou. Tomu prostě nevěřím že je to náhoda, podle mého to narvali do nějakého stísněného prostoru a přehřívá se to. Třeba já dal Xbox360 nejprve na ležato pod TV do toho prostoru kde bývalo video, asi po minutě jsem tam strčil ruku a bylo tam vážně pěkně teplíčko :cheesygrin:. Tak jsem ho postavil vedle na výšku a naprostá pohoda - a navíc si myslím že na výšku to vypadá docela prdácky :wohow:. Akorád to dávání cdček má třeba Wiičko pořešené líp no.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 weeks later...

Na wii jsou super hry :)

Metroid 3, Super Mario Galaxi, Trauma centrum:second opinion (a v lednu vyjde new blood jupí:) ) Ryman RR 1 a 2, Paper Mario, Resi 4(s timhle ovladanim je to super...na ps2 pro mne nehratelne), Zelda.....a ve vice lidech se clovek skvele pobavi u Sports a nebo exite truck ci mario footbal.

Na ps3 si lidi porad stezovali, ze je nedostatek kvalitnich titulu...ted je podzim a blizi se Vanoce, takze firmy chrlej tituly o stoset.....takze z ps3 se stava konecne super konzole :) uz jen chip na ni a bude stat za hrich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No taky mám Wii a grafika se mi nezdá až tak špatná(s component kabelem) ... A já nemám chip takže kupuju tak 1 hru za 2 měsíce => pro mě je na Wii kvalitních her dost .. Otočil sem už RE4 (kdyby náhodou chtěl někdo vyměnit za jinou hru na Wii tak napište) , ted hraju Mario strikers a Excite Truck . Na Vánoce snad dostanu Super Mario Galaxi a Guitar Hero ... Takže tak do března mám co hrát... Ale PS3 bych klidně taky bral (ale je to moc drahý)

EDIT: BTW na koupi VC her mi stačí normální kreditka? (nechce se mi kvuli tomu zakládat new topick tak píšu sem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu