Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Wii vs PS3


Hayamen

Recommended Posts

  • Odpovědi 95
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

^^ A prave preto som sa ju rozhodol kupit aj ja na Vianoce :) s Wiikeyom to bude pecka a co EvilSta mi pisal, je s nim spokojny... XBOX je poruchovy a nemam k nemu ani len poriadnu TV a tahat 16GB hry sa mi nechce (nehovorim o uskladneni)... zato Wii pohodicka... stiahnem, napalim, zahram, ulozim :) takze pre mna jasna kupa...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ A prave preto som sa ju rozhodol kupit aj ja na Vianoce :) s Wiikeyom to bude pecka a co EvilSta mi pisal, je s nim spokojny... XBOX je poruchovy a nemam k nemu ani len poriadnu TV a tahat 16GB hry sa mi nechce (nehovorim o uskladneni)... zato Wii pohodicka... stiahnem, napalim, zahram, ulozim :) takze pre mna jasna kupa...

ja zase slysel ze je Wii hrozna kravina no... nevim nevim ale ja asi presto pujdu do PS3 :) mozna casem... uvidime co se vyklube treba kupim i jinou konzolu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ A prave preto som sa ju rozhodol kupit aj ja na Vianoce :) s Wiikeyom to bude pecka a co EvilSta mi pisal, je s nim spokojny... XBOX je poruchovy a nemam k nemu ani len poriadnu TV a tahat 16GB hry sa mi nechce (nehovorim o uskladneni)... zato Wii pohodicka... stiahnem, napalim, zahram, ulozim :) takze pre mna jasna kupa...

tak to jsem se rozhodoval uplně stejně, jen budu postádat přehrávač blue-ray, ty filmy byl opravdu netradiční zážitek:thumbup:

jrn mi vadí u Wii že nemá ani nějaký základní přehrávač na DVD:cry:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem strasne nerozhodny, co za konzoli koupit :)

A jelikoz mam na nektere next gen hry PC a PSP je supr vecicka se zastupem skvelych her. Beru Wii s chipem :) Po Vanocich s novou TV to bude parada, budu tahat hry od Evilstika, uz se tesim :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem strasne nerozhodny, co za konzoli koupit :)

A jelikoz mam na nektere next gen hry PC a PSP je supr vecicka se zastupem skvelych her. Beru Wii s chipem :) Po Vanocich s novou TV to bude parada, budu tahat hry od Evilstika, uz se tesim :D

pls, co nebo kdo je Evilsta??

hru stáhnu a jak ji dostanu do Wii

nemáte někdo nějaký postup pro Lamu z Brna :cheesygrin:

a na jaké medium se potom vypaluje?? atd

dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ Musis mat chipovane Wii :) EvilSta (Administrator fora a uploader) si ho kupil az zo Slovenska :) staci stiahnut hru a vypalit ISO na DVD :) a hras :) cela veda... no dufam ze ma to nesklame... mne netreba hry ako Crysis alebo Bio Shock ;) ja si chcem "uzivat" :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ Musis mat chipovane Wii :) EvilSta (Administrator fora a uploader) si ho kupil az zo Slovenska :) staci stiahnut hru a vypalit ISO na DVD :) a hras :) cela veda... no dufam ze ma to nesklame... mne netreba hry ako Crysis alebo Bio Shock ;) ja si chcem "uzivat" :)

dík za info 8)

palí se to na klasické dvd??

o chipu už vím

jen ještě sehnat někoho v okolí Brna, a je po starostech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dobré vědět :cheesygrin:

všechen jeho upload je zde na foru??

Ani nahodou :)..jen od vetsiny her se to pak odviji (on to zacina na rapida...) pres nej to ma myschoo brento atd..a ty to davaji uz jinam:)...:bash: (tohle plati pro psp sekci ;) ) a s wii to nevim :) jestli vsechno je jeho ;)8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

heh asi menim nazor :D:D:D mozna ze to Wii nemusi byt takspatne jak se zda, ale me to prijde moc drahy nejsu v $ :(:(:(

Zase ho zmen :)...

Prootze prej to dost lidi prestalo bavit..a duvod? malo hernich titulu...a malo tech ktere jsou zabavne:(.. ja na tom hral :( sice wii sports.. ale moc me nenadchlo..to ovladani neni zase tak revolucni :) a nevim rpoc jste z toho vypleskli vsici :P :):lol:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zase ho zmen :)...

Prootze prej to dost lidi prestalo bavit..a duvod? malo hernich titulu...a malo tech ktere jsou zabavne:(.. ja na tom hral :( sice wii sports.. ale moc me nenadchlo..to ovladani neni zase tak revolucni :) a nevim rpoc jste z toho vypleskli vsici :P :):lol:

myslím že Wii oproti ps3 má daleko více titulů :lol:

nechám se překvapit příští týden

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

^^ JJ asi tak :) pritom pre tych, ako som ja, ktory nemaju dobre PC a chcu si zahrat nejake tituly v lepej grafika a hratelnosti "vo velkom", je Wii super volba :) ... do PC uz neinvsetujem ani halier... uz ma to nebavi rok co rok si kupovat nove veci... prave preto Wii... k tomu este super ovladanie :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslím že Wii oproti ps3 má daleko více titulů :lol:

nechám se překvapit příští týden

No nevim, PS3 ma asi vic kvalitnich titulu. Na Wii jsou nejlepsi hry od Nintenda, ostatni propadavaji (par vyjimek existuje). Me jde o to, ze na dalsi ,,normalni" konzoli uz nemam cas, takze bych radsi neco vic Casual - vice spolecenskeho :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu