Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero - všechny díly


xDante1986

Recommended Posts

No já nevím, jestli se to tím spraví, ale asi teda ne, spíš mi nesedí to zpracování...přijde mi to, že to skoro ani neodpovídá notám ve skutečnosti (jasně, nemůže to být přesně, ale v jiných GH mi to tolik nepřijde). Nevím, jak bych to přesně vysvětlil, ale když hraju, tak mi přijde, že tam mám nějakou odezvu, ale při testování mi to tak nepřijde, tak už fakt nevím, prostě jsem odehrál tři písničky a odešel jsem od té hry, vůbec se mi to zpracování nelíbí (prostě nevím, čím to je, ale nesedí mi to :( :D), přitom je tam celkem dobrej tracklist a to mě mrzí. Proto jsem je chtěl zkusit exportovat do BH, kde by se to třeba nějak změnilo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 386
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

No já nevím, jestli se to tím spraví, ale asi teda ne, spíš mi nesedí to zpracování...přijde mi to, že to skoro ani neodpovídá notám ve skutečnosti (jasně, nemůže to být přesně, ale v jiných GH mi to tolik nepřijde). Nevím, jak bych to přesně vysvětlil, ale když hraju, tak mi přijde, že tam mám nějakou odezvu, ale při testování mi to tak nepřijde, tak už fakt nevím, prostě jsem odehrál tři písničky a odešel jsem od té hry, vůbec se mi to zpracování nelíbí (prostě nevím, čím to je, ale nesedí mi to :( :D), přitom je tam celkem dobrej tracklist a to mě mrzí. Proto jsem je chtěl zkusit exportovat do BH, kde by se to třeba nějak změnilo.

JJ je to tak, ale v BH to s odezvou taky není sladký :( Tenhle engine jim nevyšel... A já hraju na bicí, a právě kvůli tomu je 9 písniček s Expert+ obtížností nehratelných na exert... Klidně to vyexportuj jestli teda chceš... Kdyby ne tak dej vědět :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No záleží, jestli samotnou kytaru nebo i s hrou a taky záleží, o jakou kytaru jde. Nejlevnější je drátová z GH II a samotná se dá koupit tuším okolo 300 Kč, takže levněji určo seženeš ;). Jinak samotný nový bezdrátový kytary od GH jdou taky sehnat pod 1000 Kč :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Zdravim chtěl jsem se zeptat když si koupim tendle komplet http://aukro.cz/item1238508109.html tak jestli to pude i s guitar hero?

Ano bicí určitě, tuto kytaru nemám, ale určitě také bude fungovat u mikrofonu také není důvod proč by nefungoval, ale já mám třeba bezdrátový mikrofony k lips a do jedné z her GH nebo RB mi nejdou a musím používat headset.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...
Ahoj lidi potřeboval bych pomoci :-).

To se mi taky zacalo stavat asi v prvnim roce hrani (uz to hraju par let) .. je to problem s kytarou a s dily GH kde uz se da hrat na "krku" kytary (tzn na tom touch padu) coz je tusim vsechno od GHWT s kterym se tyhle kytary dodavaly

.. ten totiz z nejakyho duvodu po naky dobe zacne sam "brnkat". Mne vetsinou staci to nechat par minut v klidu nebo to restartnout a pak to zas treba hodinku jede bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu