Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Guitar Hero - všechny díly


xDante1986

Recommended Posts

Když se mi poprvé hra dostala do ruky, řekl jsem si, že ji vyzkouším a uvidím. Po několika minutách hraní jsem se do ní zamiloval, protože je to neuvěřitelně návyková hra, přesto, že jsem ji hrál na joypadu. Co se týče grafiky, je velmi zajímavá, ale ani ji ve hře nestačíte zabírat...pokud teda chcete hrát a vyhrávat :), ve hře je přes 30 písniček od známých i méně známých skupin, které ačkoliv jsou už starší, tak se dají výborně poslouchat a nedalo by se říct že by mi nějaká neseděla. Achievments....jsou co do obtížnosti těžší a poměrně rozmanité, takže pokud je budete chtít získat budete muset splnit pár co-op úkolů. Hratelnost je naprosto úžasná a hra mě zaujala natolik že uvažuju o kytaře(speciální ovladač pro tuto hru) spolu s novým Guitar Hero 3. Hru bych proto zařadil do TOP kategorie majitelů x360. Kdo ji nemá a nehrál opravdu o hodně přišel...95+ %

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • Odpovědi 386
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • 2 weeks later...

Tak je někdo šťastným majitelem téhle hry?

na www.guitarhero.com jsem založil "Tour Group" Czech Heroes ( http://www.guitarhero.com/tour_groups/217440 ), tak jestli tam máte profil, tak sem s ním ať vás můžu nainvitovat a můžem porovnat svoje výsledky Smile

Mimochodem můj profil je zde: http://www.guitarhero.com/accounts/22165

Bohužel PS3 verze trpí nemilým neduhem, kdy při použití střídavého trsání (nahoru-dolu) to občas nezaregistruje "trsnutí"... zatím sem kapku rozladěn, ale vypadá to na softwarovou chybu, tak to snad opraví nějakým patchem... v menu PS3 "trasání" funguje v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
Jo nevíte někdo jestli je možné připojit kytaru ze hry GH2 na GH3 ?

A tedy i opačně pokud budu mít kytaru z GH3, půjde připojit na GH2 ?

Každou hru dělala na X360 jiná firma.

Ano, jde to. Mělo by to být komplet kompatibilní, já mám vyzkoušeno pouze kytaru z GHII a ta funguje na oba díly i na pc verzi GHIII.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Vinc.No6

jak je to prosimtě s těma tlačítkama podle barev?jde to změnit?dík

Jaksi nechápu na co se ptáš. Pokud mluvíme o kytaře tak tam samozřejmě barvy tlačítek odpovídají barvám "notiček", stejně tak jako jejich seřazení (zleva doprava). Pokud mluvíme o klasickém ovladači tak tam jsou tlačítka rozestavena asi v jediném možném způsobu (nedovedu si představit, že by to fungovalo i jinak - některé "akordy" by bylo na face buttons asi nemožné zahrát/efektivně střídat) a žádná možnost změny ve hře není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu