Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Herní notebook


carny

Recommended Posts

Zdravím , myslíte si že notebooku s těmito HW je vhodný pro hraní her? :)

[TABLE=width: 576]

[TR=class: gray, bgcolor: #EDEDED]

[TD=class: key, align: right]Procesor (CPU)[/TD]

[TD=class: value highlight]Intel Core i7 740QM 1.73 GHz[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: key, align: right]Operační paměť (RAM)[/TD]

[TD=class: value]4096 MB DDR3[/TD]

[/TR]

[TR=class: gray, bgcolor: #EDEDED]

[TD=class: key, align: right]Pevný disk (HDD)[/TD]

[TD=class: value]320 GB SATA[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: key, align: right]Optická mechanika[/TD]

[TD=class: value]DVD±RW Double Layer - vypalovací mechanika[/TD]

[/TR]

[TR=class: gray, bgcolor: #EDEDED]

[TD=class: key, align: right]Grafická karta (VGA)[/TD]

[TD=class: value]ATI Radeon HD6370 2778 MB TurboCache[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: key, align: right]Display (LCD)[/TD]

[TD=class: value]15.6" TFT WXGA s rozlišením 1 366 x 768 bodů - LED podsvícení[/TD]

[/TR]

[TR=class: gray, bgcolor: #EDEDED]

[TD=class: key, align: right]Síťové karty[/TD]

[TD=class: value]10/100/1000 Mbps, WiFi 802.11 b/g/n[/TD]

[/TR]

[TR]

[TD=class: key, align: right]Zvuková karta[/TD]

[TD=class: value]ano, 2x reproduktory Altec Lansing[/TD]

[/TR]

[TR=class: gray, bgcolor: #EDEDED]

[TD=class: key, align: right]

[/TD]

[TD=class: value][/TD]

[/TR]

[/TABLE]

Předem díky za odpověd :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol i7 se vam zda malo??? Dobre vy....

zas nie je i7 ako i7! Notebook s Intel Core i7-3610QM @ 2.30GHz a adekvatnou grafickou kartou je uz o hodny kus lepsi, ak to chceme na hranie! Ano, 8GB RAM je uz bezna vec v PC, ale hra bere tak maximum 2600 MB z RAMky co som si vsimol, takze by vystacilo aj 4GB.

Na hranie v notase mozno toto, ale vsetko na plnych detailoch to asi nepojde: http://www.alza.cz/hp-pavilion-dv7-7020ec-cerny-d325554.htm

http://www.notebookcheck.net/Mobile-Graphics-Cards-Benchmark-List.844.0.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Seth : Tento procesor budu mít druhým rokem, ta sestava rozjede GTA IV, Battlefield 3, Witcher 2 na FULL se slušným FPS. Takže na procesor si stěžovat nemůžu. PC mi jede hodně slušně, to znamená že pokud bude ta i7 alespoň tak výkonná jako můj stolní Quad, budu nad míru spokojen.

Kozel : Já vím, na hraní mám hlavně PC a Xbox 360 ale takové to příležitostné jestli víš co myslím. Jinak PC zatím nepotřebuju, ten si budu kupovat novej minimálně až tak za rok. Tablet, no mám Samsung Galaxy Note takže myslím že tablet je mi také na nic. Každopálně díky :-)

Btw. za ten notebook dám 11 999,- za úplně nový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím :D,nechtěl jsem zakládat nový topic,tak doufám že to nebude vadit - Chtěl bych znát váš názor na tento notebook - http://www.alza.cz/acer-aspire-v3-571g-53218g75makk-cerny-d330355.htm#popis

Notebook chci hlavně na natáčení pomocí Frapsu z GTA SAMP a Minecraftu (Nebojte se,nejsem další z tisíců neoriginálních Let´s Playerů,já mám v úmyslu točit filmy :) ) a také samozřejmě nové hry,nejlépe na High detaily.

Proč nechci desktop - Peníze. Jsem rád že jsem našetřil vůbec na Notebook (Brigády jsou až od 15ti ne ? :D ) a tak desktop nepřipadá v úvahu. Chci svůj PC ze kterého by mě nikdo neodháněl a mohl by být u mě v pokoji (a navíc skoro každý víkend jezdím k dědovi takže se NTB vyplatí) takže to bych si musel koupit monitor apod. což jsou další peníze. Nebo bych mohl vzít příslušenství z mého starého PC ale zase by to byl "obývákový" PC pro všechny. Co vy na to ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

lol i7 se vam zda malo??? Dobre vy....

LOL, další z "odborníků" který viděj nápis i7 a hned je to super :D Pokud se nepletu tak tenhle procesor je první generace i7 pro notebooky... Neděláš náhodou v datartu čéče? :lol: (no offence)

Jinak ta grafika je podle www.notebookcheck.ńet dost slabá http://www.notebookcheck.net/AMD-Radeon-HD-6370M.40970.0.html je to až class 4 což je slabý... sice je hezký že má takový vysoký číslo (dokonce šestková řada! :D) ale to nezajištuje nejvyšší výkon ;) bohužel hodně lidí se nechá takhle zmást...

Zdravím :D,nechtěl jsem zakládat nový topic,tak doufám že to nebude vadit - Chtěl bych znát váš názor na tento notebook - http://www.alza.cz/acer-aspire-v3-571g-53218g75makk-cerny-d330355.htm#popis

Notebook chci hlavně na natáčení pomocí Frapsu z GTA SAMP a Minecraftu (Nebojte se,nejsem další z tisíců neoriginálních Let´s Playerů,já mám v úmyslu točit filmy :) ) a také samozřejmě nové hry,nejlépe na High detaily.

Proč nechci desktop - Peníze. Jsem rád že jsem našetřil vůbec na Notebook (Brigády jsou až od 15ti ne ? :D ) a tak desktop nepřipadá v úvahu. Chci svůj PC ze kterého by mě nikdo neodháněl a mohl by být u mě v pokoji (a navíc skoro každý víkend jezdím k dědovi takže se NTB vyplatí) takže to bych si musel koupit monitor apod. což jsou další peníze. Nebo bych mohl vzít příslušenství z mého starého PC ale zase by to byl "obývákový" PC pro všechny. Co vy na to ?

Ten noťas je výkonnej na ty tvoje zamejšlený činnosti až až :D Rozjel by solidně BF3 (na low okolo 50 - 60 FPS) jen fraps je hodně náročnej na data no :D takže ten 750 GB disk budeš mít brzo dost zaflákanej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2VOndy - Mám ještě externí 500GB s USB 3.0(Který budu hlavně využívat - Kdysi mi bylo "porazeno" že je lepší aby Fraps a hra byla načítána z jednoho HDD (S Winem) a zazanamenáváno na druhý) a myslím že takový 25 minutový film z Minecraftu co chystám sežere "jen" takových 400GB se zaškrklou možností "half" size :D. Díky :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si Notebook koupil, píšu z něj a jsem nadmíru spokojen.

Assasin Creed Revelations - Střední detaily, nejvyšší rozlišení okolo 40 FPS

Battlefield 3 - vlastní (2x antialiasing, zhruba pulku veci na low, pulku na medium) jede kolem tech 30-35 FPS

Call Of Duty : MW 3 (Vysoké detaily) 50 FPS

FIFA 12 (nejvyšší detaily a vypnutý antialiasing) 40 FPS

Mafia 2 - podobné nastavení jako u BF 3 ale se zapnutým PhysX okolo 30 FPS

Counter Strike Source - Nejvyšší 60FPS

GTA IV - Nejnižší detaily, rozlišení 1280x768 35 FPS

Takže za 12 Tisíc, jsem hodně spokojen (:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jasně, je to on (: za 12 tisíc bych sehnal jen nějakou i3 s 512 Intel Graphics.. nebo třeba GT 410..

Na pořádný "paření" her mám Xbox 360 a PC co mám v popisu, tam mi jede na max. vše až na GTA IV, ale to je tím že to fachá na každém PC jinak.

Myslím že na programování, občasné hraní a koukání na filmy mi to v pohodě stačí. Design je také hodně vkusný :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu