Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Potřebuji sestavit PC, poradíte? :)


xUltimate

Recommended Posts

Zdravím Vás,

rozhodl jsem se, že si sestavím vlastní stolní PC. Chtěl bych znát Vaše tipy a rady co by jste mi doporučili. Sestava bude sloužit primárně k hraní her.

Minimální požadavky:

čtyřjádro Intel-i5 3,1 gb

8gb paměti - DDR3

1TB disk

+ grafika: v těch moc chodit neumím, proto nechám na Vás..

Cenově jsem na tom: +- do 30k

Zatím mám doma toto: http://www.czc.cz/lenovo-ideapad-y570-cerna/111162/produkt ale chtěl bych něco lepšího a hlavně ne notebook! :D ..

Díky za rady..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naco mu je kupovat chladic na procak, ked ten je boxovany. Ta karta od MSI je taktovana na 1019MHz a moja vystupy na boost clock 1241MHz (bez manualneho pretaktovania)

Este ventilator 120x120 na bocne odsavanie vzduchu zo skrinky.

máš zkušenosti s Intel boxovanými chladiči?Jsou horší než od AMD...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Naco mu je kupovat chladic na procak, ked ten je boxovany. Ta karta od MSI je taktovana na 1019MHz a moja vystupy na boost clock 1241MHz (bez manualneho pretaktovania)

Este ventilator 120x120 na bocne odsavanie vzduchu zo skrinky.

Na co? Na lepší teploty, hlučnost a airflow ve skříni. Ale jestli jsi hluchý, tak promiň, ale mě by to urvalo uši.

BTW: Tvoje teploty v burnu jsou dost vysoké. Jestli chceš taktovat Ivy bridge, tak kup pořádný chladič. Takhle ten procák trápíš. Pak se dostaneš i výš než jen na slabých 4,2Ghz. (ale nemusí tomu být tak, záleží jaký kus křemíku jsi dostal ;-))

Edit: Teď jsem si všiml, že i hlučnost nevadí, ale nemusíš radit druhému, že je to zbytečné. Každý doma nemusí mít stíhačku. :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na co? Na lepší teploty, hlučnost a airflow ve skříni. Ale jestli jsi hluchý, tak promiň, ale mě by to urvalo uši.

BTW: Tvoje teploty v burnu jsou dost vysoké. Jestli chceš taktovat Ivy bridge, tak kup pořádný chladič. Takhle ten procák trápíš. Pak se dostaneš i výš než jen na slabých 4,2Ghz. (ale nemusí tomu být tak, záleží jaký kus křemíku jsi dostal ;-))

Edit: Teď jsem si všiml, že i hlučnost nevadí, ale nemusíš radit druhému, že je to zbytečné. Každý doma nemusí mít stíhačku. :-D

Nějak tak :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sorry. Myslel jsem, že těch 75C jsou tvoje. Tak to je v pohodě. Ale zdá se mi to podezřele málo. Asi myslíš ve hře co? Ne, v zahoření aspoň 10 hodin co?

Jinak k čemu máš procák je mi fuk. K taktování jsem ti psal, že Ivy bridge dost topí a je lepší koupit jiný chladič. To, že už nechceš taktovat neřeším, ale někdo třeba jo. ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu