Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Podivný zvuk mechaniky.


meda121

Recommended Posts

Ahoj, od vánoc mám PS3 Slim 320 GB. Když jsem ji dostal tak nefungovali větráky a musel jsem poslat na reklamaci (:D), ta co mi poslali už funguje perfektně. Tedy...až do té doby, kdy do ní vložím Red Dead Redemption. Začne to dělat nehorázně divné zvuky a vzhledem k tomu, když třeba chcu hrát večer v obýváku, a naši vedle spí v ložnici, tak je to dost otravné. Přidávám video, sice je obraz úplně na nic, ale zvuky jsou úplně stejné, jaké dělá PS3 mně.

Nevím, co s tím mám dělat...Dělalo to někomu taky? Vím, že třeba když hraji Tekken, tak se nic neděje, ale když tam vložím RDR...To se prostě nedá, je to dost rušivé. Díky předem za pomoc.. :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...
No jo, ale tobě to nepřipadá otravný? Mně to dělá fůrt při hře, ne jen při načítání.... :/

ten zvuk dělá načítání,takže pokud ho slyšís tak se právě neco načítá ,u her které svuj obsah častečně neinstaluji na hdd je to častejší.Jinak mě to otravné, ani nepříjde ,protože když dám tv jen na hlasitiost 7 tak už to tv přeřve:) a to jí mám bežne zesílenou na 40

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu