Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak na více disků - aktuální postupy


xmod

Recommended Posts

  • Odpovědi 78
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

K úvodnímu popisu u Forzy 4. Já tedy DLC disk normálně nahrál na interní HDD do složky Content/ 16x0/.... žádnou správnou adresářovou strukturu pomocíé Disk 1 jsem si nevytvářel a hra po spuštení DLC ihned viděla a žádnou instalaci po mě nepožadovala. Ale možná to chápu špatně a tou strukturou je myšleno vytvoření složkyx Content/ 16x0/ ID hry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poradíte kam mam nakopírovat do dlc? read me jsem tam němel,tak nevim.Stahlo se mi něco jiného než iso - tak nevim co s tim... image browser to nepozna,ani iso2god atd...netušim jestli to těmahle programama mam ještě upravovat nebo ne,a kam to nakopírovat?.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě to bohužel nefunguje. Jedná se o přechod v Dead Space 2. Obě 2 ISO jsem vyextrahoval a na pevném disku vytvořil složku HRY - hdd1:\HRY\DS2\Disc 1 + Disc 2. V Nastavení FSD-Možnosti-Nastavení obsahu-Nastavení cesty her vytvořil cestu Hdd1:\ HRY\ a pro jistotu ještě jednu Hdd1:\HRY\DS2\, hloubka skenování na 4 a nefunguje !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj. Potreboval bych poradit s hrou forza 4. vse jsem delal podle navodu ale slozku s hrou jsem si musel prejmenovat aby byla ciselna a ve slozce s hrou jsem musel vytvorit slozku 00000002 a do ni jsem disk 2. disk 2 jsem udelal pomoci xbox image browser dal na externi disk a pote prenesl do xboxu. Kdyz dam ve hre moznost nainstalovat disk 2 hra chvilku nacita a pak napise: zda se, ze neexistuje obsah vhodny k instalaci.

Odesláno z mého GT-S5830 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chcel by som sa spytat ci nieje k dispozicii niekde na nete zoznam hier ktore maju disky plnohodnotne a ktore su dlc?? Alebo sa to neda zistit aj nejakym inym sposobom nez tu hru prejst celu a cakat ze ci si nahodou disk vypita alebo nie??.. napr. som stiahol dead space 3 a neviem ze co s tym teraz (nejedna sa mi len o tuto hru ale je to dobry priklad kedze je to novinka), dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udelal jsem chybu v postupu :-) a kdyz uz sem pisu mam jeste jednu otazku. Nevite nekdo jak dat do just dance 3 dlc v podobe dalsi pisnicky? dal jsem dlc taky do slozky 00000002 ale ve hre se nezobrazuje :-) kdyz kouknu v fsd3 do homebrew tak se tam to dlc ukazuje.

Odesláno z mého GT-S5830 pomocí Tapatalk 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Caute stahl sem si Max Payne 3, rozbalil prez img browsera a chtel to nahrat. Nicmene po 2 hodinah kopirovani sem byl na 22% takze sem to prerusil a rozhodl se to udelat prez ISO2GOD. Chci se ujistit jestli sem dobre pochopil cestu kam to nahrat bude to:

HDD1:\GAMES\MP\Disc 1\5454086B

HDD1:\GAMES\MP\Disc 2\5454086B

A nebo do slozky Disc 1 a 2 mam nakopirovat to co je v te slozce s cislama?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by to jít takto jak to máš.Další možnost pro Max Payna 3 je volba "auto-rename-multi disk names" v iso2god.Potom se ti to spojí dohromady rovnou při převodu a výsledek jen nahraješ na konzoli (už ne do disk x, ale normálně jen výslednou složku s číslem)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mělo by to jít takto jak to máš.Další možnost pro Max Payna 3 je volba "auto-rename-multi disk names" v iso2god.Potom se ti to spojí dohromady rovnou při převodu a výsledek jen nahraješ na konzoli (už ne do disk x, ale normálně jen výslednou složku s číslem)

to se mi povedlo (omylem) ale pro jistotu sem to nahral zvlast.Dobre ze vim ze to tak de do budoucna :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám taky problem s Dead Space, ale s trojkou :) hraju, po naky dobe to po mne chce samozrejme cd 2. Udelal jsem to presne podle navodu, hru sem mel v USB/hry/Dead Space 3/Disc 1

USB/hry/Dead Space 3/Disc 2

zadal jsem estu, hloubku, preskenoval..

ale disky to samo nemenilo.. tak jsem zkusil variantu

USB/hry/Dead Space 3 Disc 1

USB/hry/Dead Space 3 Disc 2

preskenoval ale sejne to nejde :/

any ideas? dik :)

EDIT: nainstaloval jsem FSD 3 a uz to funguje :)

Upraveno uživatelem degoloman
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Zdravím mám problém s hrou forza 4 podle několika návodů jsem zkoušel rozběhat tuhle hru u kámoše na xboxu jelikož má 4GB verzi tak přes externí hdd udělal sem podle návodu náhrál hru na hdd ale i tak to pořád u některých aut a tratí ukazuje potřebný disk 2 proto jsem sehnal od jinud verzi pro RGH kde byly zahrnuty oba disky + všechna dlc i tahle verze bohužel neobstála neměl by někdo nějaký hodně dobrý návod se kterým by to jelo na 100% děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Hra je na USB disku. ( Usb0:\HRY\Zaklinac 2 cz tit\Disc 1\4E4d0855\00007000 a druhe DVD Usb0:\HRY\Zaklinac 2 cz tit\Disc 2\4E4d0855\00007000....)

Manage game paths : Usb0:\HRY\ Scan Depth 6

A Hra po me chce stále druhe dvd. ( kdyz zapnu druhe dvd tak hra chce prvni dvd)

Jinak mam Dash Version: 3.0. Rev735 , Kernel : 2.0.14699.0

Diky za help

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu