Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Manhunt 2


Chloe

Recommended Posts

  • Odpovědi 202
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

panove, co v ty misi, ktera nasleduje po prohledani garazi, prostrihani plotu...vsude palej ty vojaci a neda se s nima bojovat, ani nikam nestacim dobehnout...
musíš ihned vyrazir doleva a hend doprava,přeskočit plot,pak doleva,na konci doprava a přeskakovat ploty dokud nebude video
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v jedný z těch třech garáží co musíš otevřít...jsou označeny zeleně na mapě :dozey: (ty malý kleště ne ty zahradní nůžky nebo co to je :D)

No to je fajn já tam mapu ale vůbec nemám!!! ani v settings nekecám;)

v tý nejblíž plotu

thx:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

potřebuju help....sem v misi most wanted...proběhnu přes silnici...mezi těma plotama vlezu oknem do tý budovy....seberu páčidlo.....a co ted ????:lol:

jak spadnes tak se dej doprava..je tam poklop ze dreva..skoro u konce;) tam je poklop zmackni kolecko on ho rozseka ;) :) Musis se spravne natocit :) !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval bych od vas pomoc... Jsem v misi Ritual Cleansing... dostal jsem se asi do treti casti, kde mam najit pacidlo a spalit dokumenty... K dokumentum se nemuzu dostat, protoze nevim, jak otevrit dvere(nekde musi byt nejaky cudl:D) a pacidlo je v mistnosti, do ktere se da dostat pouze skrz strop, ale kamen urazu je, ze nevim, jak se na mistnost dostat... dik...

EDIT:udelano, diky moc prague

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potreboval bych od vas pomoc... Jsem v misi Ritual Cleansing... dostal jsem se asi do treti casti, kde mam najit pacidlo a spalit dokumenty... K dokumentum se nemuzu dostat, protoze nevim, jak otevrit dvere(nekde musi byt nejaky cudl:D) a pacidlo je v mistnosti, do ktere se da dostat pouze skrz strop, ale kamen urazu je, ze nevim, jak se na mistnost dostat... dik...

pres krabice vyskakej na ten strop, ty krabice sou podel zdi samo, seber pacidlo, zabij par typu a muzes dal...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu