Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Jak spustit stažené hry z netu


Grymaz

Recommended Posts

Zdravím,omlouvám se za tento asi hodně hloupý dotaz. Koupil jsem tablet a nevím,jak hrát stažené hry z netu. Jedině můžu hrát hry z Obchod Play z kterého hry stáhnu přímo do tabletu. Teď jsem stáhl hry soubor APK na kartu,ale když kartu do tabletu vložím,tak jako by na kartě nic nebylo a hry samozřejmě nespustím. Mohl by mi prosím někdo poradit jak spustit na tabletu hry z karty ve formátu APK? Děkuji moc za rady!:roll:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potrebujes nejaky FILE MANAGER nebo APK INSTALLER. Dale v nastaveni si musis povolit NEZNAME ZDROJE (najdes v Nastaveni/nastaveni aplikaci), aby ti slo instalovat apk soubory i odjinud (z karty napr.) nez jen z marketu.

A pak postup?

File manager - najdes si na pametove karte soubor a das ho spustit - tim se nainstaluje

APK installer - spustis a vetsinou ti uz nabehne seznam vsech dostupnych APK na pametove karte, takze jen zvolis a das instalovat.

Jednoduche. Hry spoustis z menu, nebo si je muzes hodit na hlavni obrazovku (ale to uz vis, ne?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Nejjednodušší bude, když se podíváš v talbetu na Nastavení - Uložiště - Připojení USB k počítači (cesta se může lišit dle verze androidu) a mrkneš se, co tam máš zaškrtnuto.

VŽDY používej USB MASS STORAGE, podle mě tam máš zvoleno buď MTP nebo PTP, což je absolutně k prdu. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 10 months later...

stahl jsem z netu NHL 2k .. vše jsem udělal dle návodu, aplikace se nainstaluje ale nejde spustit, resp. spustí se chce to začít nějaké stahování ale vždy když dám ok nereaguje dál.. byl k tomu nějaký soubor .obb nemůže to být tím? popřípadě nevíte co s tím?

Upraveno uživatelem AnAlKiNg
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

AnAlkingu, u her, co mají OBB soubory je NUTNOST je stáhnout i s hrou, a nakopirovat je do slozky android/obb/ , a to na kartu nebo do vnitřní pamětové karty (dle toho, co máš za mobil a co využívá jako hlavní úložiště dat), aby to vůbec chodilo.

OBB soubory se nedají stáhnout přímo ve hře, jelikož se stahují po zaplacení hry přímo z GP - taková ochrana při warezení... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 month later...

Jen pro upřesnění hry se nerozděluji(binárně)apk/obb až tak pro ochranu proti warezení,ale proto že Google nedovoluje vývojáři nahrát na GP soubor větší než 50MB

V případě že soubor má velikost větší než je limit, tak musí vývojář soubor takto rozdělit.

apk pak v takovém případě obsahuje jen jednoduchý script(odkud, a co stáhnout, a kam to uložit atd...) +tlačítko download, a třeba obrázek na pozadí.

a v OBB se nachází pak celá hra : textury,animace,modely,hudba,scripty,shadery atd..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 6 months later...
Jen pro upřesnění hry se nerozděluji(binárně)apk/obb až tak pro ochranu proti warezení,ale proto že Google nedovoluje vývojáři nahrát na GP soubor větší než 50MB

V případě že soubor má velikost větší než je limit, tak musí vývojář soubor takto rozdělit.

apk pak v takovém případě obsahuje jen jednoduchý script(odkud, a co stáhnout, a kam to uložit atd...) +tlačítko download, a třeba obrázek na pozadí.

a v OBB se nachází pak celá hra : textury,animace,modely,hudba,scripty,shadery atd..

Stejně nechápu proč to tak je na GP - asi šetří místem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu