Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FSD 3 - nova verze !!!!!


ga1far

Recommended Posts

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Nejsem takový znalec jak vy. Fakt děkuji za rady.

Může mi někdo napsat, jak provést instalaci FSD 3 (jaký soubor kam přetáhnout) přes HDD, kam co přesunout a spustit. Nechce se mi to vypalovat.

Pokud neznas zaklady a nevis jak to udelat pres jine metody ne pres CD, tak to pres to CD udelej. Je to nejjednodussi. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je takový problém to napsat. PC rozumím, ale strukturu Xboxu 360 neznám tak dobře. To tu nikdo není, kdo mi řekne co kam a jak? Určitě nejsem sám, komu by se to hodilo. Zbytečně budu vypalovat pár MB na CD. Už jsem nevypalovat tak přes 3 roky :cheesygrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nový skiny

Xbox 360 Theme Depository - Themes for Xbox 360 software and more - Themes

mě vyhovuje tento

http://spiffy360.com/themes/ickna11/illume.jpg

a při zapnutí konzole.je melodie a už se neseká jako u předchozí verze...

Jinak můj postup byl.iso jsem vyextrahoval.nakopíroval na flašku.přes viper v menu.jsem dal přes file man.vymazal starý a kopírovat..pak jsem jen zap.instalaci.a bylo to..takže moc děkuji uživateli za tento příspěvek

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nový skiny

mě osobně vyhovuje Illume

při zap.konzole melodie a je rychlá při načtení u fsd2 to o trochu trvalo.takže spokojenost.a děkuji uživateli za tento příspěvek...

můj postup.iso jsem extrahoval dal na flash disk.zap.vipera.přes file man.jsem vymazal fsd2 a zkopíroval fsd3 a nainstaloval.nic natom není a ušetří se i dvd :Dhttp://spiffy360.com/themes.php?category=2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Prosím, jak se má nainstalovat ten update 3.04. Už jsem zkoušel několik způsobů, ale porád mám 3.02, zkoušel jsem to i přes xexmenu potom i v DashLaunch mi to samo nabízí update když tu instalaci mám na flash-disku nebo cd, nebo v tom update je složka Installer a tam delault.xex tak dám Update-OK-OK, ale to restartu mám jen stále 3.02.

Upraveno uživatelem Tomas007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tomas007 děláš to správně, jen jak nainstaluješ ten update dej RB (jendou nebo 2x teď nevím) aby ses přepl do záložky se zobrazenýma diskama a úložištěma a najeĎ na disk kde máš uložený launch.ini a stiskni X na gamepadu, tím se ti to uloží stejně jako veškerá změněná konfigurace pokud jsi něco měnil v DL a mělo by to být ok :) já to tak udělal a mám 3.04 a vše ok včetně COD BO 2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, asi po týdnu bezproblémového hraní s FSD3 mi dnes po cca 10 min. hrani vždy kousne a pak napíše Fatal Crash Interupced (?) a spustí se znova FSD, čím to prosím vás může být? Zkoušel jsem hrat jak z interího tak i z externího hdd a to samé. díky

Edit : v Game Libary se mi neukážou hry které jsem si navilil v Game Paths a nebo nejdou spustit...

Upraveno uživatelem houba139
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by nekdo prosim napsat podrobny navod jak updatovat na FSD3? Kazdy rozumime prece jen jinym vecem, ja se vyznam naprosto skvele v iPhonech, uz ty prvni jsem dokazala odblokovat, ale xbox je pro me naprosta neznama. Mam ho hlavne pro deti a jak jsem zjistila bez FSD3 nejdou nektere nove hry.

Jsou tu uvedene moznosti jak pres FTP tak DVD, ale zadny podrobny navod, co smazat, kde nastavit cestu k hram atd.

Najde se nekdo, kdo je ochotny popsat kroky jak nainstalovat FSD3? Diky moc za pomoc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mohl by nekdo prosim napsat podrobny navod jak updatovat na FSD3? Kazdy rozumime prece jen jinym vecem, ja se vyznam naprosto skvele v iPhonech, uz ty prvni jsem dokazala odblokovat, ale xbox je pro me naprosta neznama. Mam ho hlavne pro deti a jak jsem zjistila bez FSD3 nejdou nektere nove hry.

Jsou tu uvedene moznosti jak pres FTP tak DVD, ale zadny podrobny navod, co smazat, kde nastavit cestu k hram atd.

Najde se nekdo, kdo je ochotny popsat kroky jak nainstalovat FSD3? Diky moc za pomoc

jak jako bez FSD3 nejdou některé hry? to by mě zajímalo které.. mě funguje vše s FSD 2.2

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, asi po týdnu bezproblémového hraní s FSD3 mi dnes po cca 10 min. hrani vždy kousne a pak napíše Fatal Crash Interupced (?) a spustí se znova FSD, čím to prosím vás může být? Zkoušel jsem hrat jak z interího tak i z externího hdd a to samé. díky

Edit : v Game Libary se mi neukážou hry které jsem si navilil v Game Paths a nebo nejdou spustit...

mě to také v game library nezobrazuje hry, i kdyz mam v game path zadanou spravnou cestu, vyresil si to nejak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu