Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FSD 3 - nova verze !!!!!


ga1far

Recommended Posts

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

jde nejak v fsd nastavit kam se mi maj obaly od her ukladat ??? potrebuju je na externak a ne interni hdd, kterej mam kvuli dlc uz plnej

Tohle treba nevim ale ja uz se na ty obaly vykaslal. Driv jsem je stahoval ke kazde hre ale akorat to zabira misto a vzdy kdyz jsem zkousel jinou verzi FSD tak se stejne smazaly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, jak máte nastavený ventilátor? U FSD3 nemůžu najít volbu automaticky. defaultně je to uplně na nejmíň, ale bojím se aby nedošlo k přehřátí. Dík

Já mám osobně slim a mám to nastavené na maximální zahřátí GPU 65°C tak, že zapnu dashlunch > tlačítkem RB přejedu asi o 2 stránky v pravo a je tam nabídka System info > : dole mám nastavené CPU target Temp na 60°C

GPU target Temp na 57°C

EDRAM Target Temp na 53 °C

CPU Fan Speed Override je nastaveno na 40, ale pozor nesmí být zaškrtnuté políčko vlevo od posuvníku otáček, jinak běží ventilátor pořád na 40 % rychlosti a je to slyšet

V FSD mám nastaveno automaticky a konzole se mi nezahřeje víc než na 65 °C na všem i když mám v pokoji kolem 27°C běžně. Když hraju a konzole už se dostává na větší teploty, ventilátor pomalu přidává na otáčkách a po chvíli když se uchladí opět spomaluje, říkám mě osobně to funguje na slimu, na phat nemám vyzkoušeno, ale zanedlouho ho tu mít budu, tak to vyzkouším a dám vědět.

Upraveno uživatelem Mikeq
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm teplotám, pokud máte novější konzoli (od půli roku 2009) tedy revize Jasper a novější, nemáte se čeho bát, tam přehřátí nehrozí. Tato elektronika je stavěná na to aby pracovala klidně i v 80 stupních Celsia. Větší pravděpodobnost, že si zníčíte konzoli je právě štelováním větráků.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K těm teplotám, pokud máte novější konzoli (od půli roku 2009) tedy revize Jasper a novější, nemáte se čeho bát, tam přehřátí nehrozí. Tato elektronika je stavěná na to aby pracovala klidně i v 80 stupních Celsia. Větší pravděpodobnost, že si zníčíte konzoli je právě štelováním větráků.

Tak to nesdílím stejný názor, myslím si že když teploty budou od 50 °C do nějakých 70°C je to pro hardware ideální teplota pro běh a prodlužuje se životnost konzole, ale je to jen můj názor. Myslím si že 80°C teplota je až dost (zvlášť když máte vysokou teplotu v pokoji), i na konzoli a pokud se opravdu doladí na správné chlazení a odvod tepla s casu nikdy to tomu nemůže ublížit, je to stejné jako u PC.Jednou se mi stalo že po hraní cca 5hodin v kuse se mi teplota vyšplhala na nějakých 83°C a roztočil se větrák na plné otáčky a po chvíli se vypnul díky asi tepelné pojistce(a to bylo v případě kdy jsem neměl ještě RGH), pak už se mi to teda nestalo, ale myslím si že se prostě přehřál, navíc když je do xboxu přidaný nějaký hardware na RGH tak teploty vlastně ještě můžou vzrůst, jelikož chipy se zahřívají a zvyšují tak teplotu v casu. Ale říkám je to jen můj názor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, mám takový problém, nainstaloval jsem fsd 3 podle návodu (iso),ale po instalaci se to vrátí do origo dasboardu a vyskočí tabulka "Game Error - The game couldnt start. Try downloading The Game again." Poté jsem uplně stejným způsobem nainstaloval fsd 2.2 a to jde normálně. Nevíte někdo co s tím?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu