Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FSD 3 - nova verze !!!!!


ga1far

Recommended Posts

--------------------------------------

NOVA VERZE 3rev402 s podporou LINK >ZDE<

--------------------------------------

Freestyle3Rev58.TeamFSD.7z 64.44MB

F3Installer.7z 72.69MB

F3Installer.iso 74.56MB

F3Changelog.txt 1.34K

Mezi hlavni zmeny patri ovladani kinectem a vetsi rychlost a stabilita.

Vsechny zmeny jsou v changelogu.

P.S.: Pro neznale doporucuji stahnout ISO, vypalit a spustit jako hru v XBOXu a nainstalovat.

Nelze upgradovat z verze 2. Musi byt cista instalace.

Upraveno uživatelem ga1far
Nová verze
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Mám na PC zapnutej kai engine a xbox mi normálně engine najde ale když se přihlásim tak to zamrzne parim s kamošem nikdy se muzem domluvit a zapařit

Ja prave taky parim s kamosem a hledame dalsi parmeny.Dystak mi pisni do pm icg nebo skype na pripadne domluvy na hrani.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu se zeptat ? neni pro fsd nejaky plugin nebo nejakej software pro rgh, abych mohl koukat na hd filmy ??? dikes

a jeste jedna vec v novim FSD 3 je nahore videt hned jak je na tom teplotně procesor, paměti apod... mam větrák nastavený na automatickou regulaci, ale jak to, že se za určitý čas šplhají teploty k červeným číslům ??? čas od času osolim větrák na maximum, aby se mi tam něco nepřipeklo... dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

muzu se zeptat ? neni pro fsd nejaky plugin nebo nejakej software pro rgh, abych mohl koukat na hd filmy ??? dikes

a jeste jedna vec v novim FSD 3 je nahore videt hned jak je na tom teplotně procesor, paměti apod... mam větrák nastavený na automatickou regulaci, ale jak to, že se za určitý čas šplhají teploty k červeným číslům ??? čas od času osolim větrák na maximum, aby se mi tam něco nepřipeklo... dík

Teploty byli videt i na starem FSD. Vetrak nech na automatiku. Jakou mas maximalni teplotu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ga1far : s tou teplotou mam taky problem kdyz sem mel auto a hral si s nastavenim fsd3 najednou koukam xbox uple vari tak sem tam nastavil ruco ve fan speed minimum a to je 65% a hned je to ok ale automat asi nefunguje aspon teda me ne.. na fsd2 bylo vse ok, kdyby mel nekdo dalsi problem s teplotou sup sem..)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spust dashlaunch je ve fsd 3 verze 3.02 myslim lb se presunes na o stranku vedle system info nebo tak nejak jsou tam posuvniky na teploty ty si nastavis jak chces presunes se pomoci rb nebo lb na stranku s vypisem hdd a xkem ulozis zapises do ini souboru na hdd kde ho mas tot vse a restart

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

PRO VŠECHNY, KTEŘÍ ZÁPASÍ S TEPLOTOU SVÉHO XKA: Mne pomohlo postavit Xbox na výšku. Kdysi jsem slyšel, že je to nejlepší řešení, kvůli tehdejšímu RROD. Po letech jsem ho opět dal na stojáka a teploty mi už 65° nepřesáhnou :-) vyzkoušejte. Mrkněte taky po maličkostech. Mne taky xko asi i ohříval exterák, který jsem měl na xku, kvůli místu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ahoj..Potřeboval bych poradit..Mám xbox 360 slim a chtěl bych ho odemknout(Jtag) aby tam měl FSD 2 nebo FSD 3..Vhtěl bych dosáhnou tohohle :)

Ale nevím jestli musím nějak udělat Jtag nebo stačí jen naistalovat FSD 3 přez DVD??? :))

Za odzkoušený návod bych byl moc vděčný :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu