Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

FSD 3 - nova verze !!!!!


ga1far

Recommended Posts

  • Moderators

Log je OK, vadný blok byl automaticky přemapován do nové oblasti (vadné bloky jsou výrobní záležitostí) a J-Runner se o ně automaticky postará.

Nemusíš nikam nic posílat, v klidu můžeš aktualizovat NAND (zálohy původní orig. NAND měj vždy pečlivě uschované).

P.S. Smaž si ten log z toho veřejného úložiště, obsahuje citlivá data o tvé konzoli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 195
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

  • Moderators

Soubor s image (updflash.bin) musí být umístěn v rootu USB flash naformátované na FAT32. Máš?

Pokud ano tak je možné, že máš ještě starší verzi Xellu, která očekává soubor pojmenovaný nandflash.bin a zároveň vyžaduje soubor xenon.elf pro RAW zápis (rovněž umístěný v rootu USB flash).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Moderators

Verze Xellu je starší, takže soubor nech určitě ve tvaru nandflash.bin.

Překontroluj, že máš USB flash naformátovanou na FAT32 a že oba soubory, nandflash.bin i xenon.elf máš umístěné v rootu.

Měj taky nejnovější verzi rawflash V4 (xenon.elf).

Případně zkus:

1. jiný USB port Xboxu

2. jinou USB flash

Upraveno uživatelem drak3go
Link odstraněn.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...

Chlapi potřebuji pomoc,provedl jsme čistou aktualizaci FSD3,a nevidím hry,v nastavení jsem zadal cestu, našlo mi to pouze 1 hru,přitom na HDD jich mám 30.Hry mám na HDD1:/content/16 nul...zkoušel jsem ještě i nastavit Scan depth na 3,4,5 atd. ale bez šance...nevíte někdo co stím?už si nevím rady...

takže vše je vyřešeno díky ochotě jednoho zdejšího uživatele jménem Toro,který mi pomohl tento problém vyřešit a to pomocí Skype,a který byl ochoten mi nápomoci,takže ještě jednou mu moc děkuji....Važte si tohoto člověka!!!!

Upraveno uživatelem lubas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...

zdravim, mam dve otazky .. jak nastavit aby mi xbox startoval rovnou do fsd 3 a jak nastavit dashlaunch? nikde jsem poradne nenasel jak projit nastaveni co dat enabled a co disabled .. a takova otazka nakonec..je lepsi aktualizovat na novejsi dashlaunch nebo to zase takovou roli nehraje? mam ted v3,02 .. nabidlo mi 3,7 ale kdyz sem chtel zkusit nainstalovat, napsalo mi neco s nekompatibilitou a vypl se box. Dekuji za pomoc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 years later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu