Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 13


plaCZEbo

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Taky na to nějak nemůžu přijít. Několik let hraju jenom Psa ale teď jsem skočil do fify a mám v tom menu těžkej zmatek.

v menu si zvolite moje fifa on-line (nebo neco takoveho) a dal tam pak date vlastni zapas - 1 na 1, ted uz jenom az si budete vybirat tym tak vas kamos akorat da trojuhelnicek, tim se vam tam prida host, akorat ne vzdy budete hrat 2 proti 2, ale treba i 2 proti 1.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 4 weeks later...

Zdravím, poraďte mi někdo s problémem. Chci hrát s kámošem přátelský zápas online ve Fifa 13, po pozvání do hry se zapne načítání a pak vyskočí hláška spojení přerušeno. Máme oba stejného poskytovatele internetu, je snad chyba v tom? Nebo je problém jinde? Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz potrebuju zrusit online vstupenku, kterou mam prihlasenou pod uctem pod kterym nejsem prihlasenej a chci jej uplne deaktivovat jak se to dela?

Nijak, nelze. Nech si ale účet aktivní v PS3 a půjde ti používat online pass pro všechny usery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nijak, nelze. Nech si ale účet aktivní v PS3 a půjde ti používat online pass pro všechny usery.
prave ja ten starej ucet chci zrusit protoze jsem blbec napasal do ID uctu blbost a neuvedomil jsem si,ze to je nick pro online hrani a jak vime tak ID nejde zmenit a k tomuto uctu uz mam aktivovanou online vstupenku:( takze sjem docela v pasti
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nový onlinepass je na PS+ za 270Kč. Ale není potřeba, stačí mít v PS3 aktivovaný účet, kde již online pass máš a půjde ti pro všechny účty, které v PS3 máš. (nemusíš ho již zadávat na dalším účtu)

Mělo by to takto fungovat i u FIFA13.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten účet, kde máš aktivovaný pass, nemaž! Běz něj ti online ve Fifě samořejmě nepůjde.

Přidávání přátel se řeší přes PSN. Je tam položka Add friend. http://manuals.playstation.net/document/cz/ps3/current/friends/addfriend.html

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sice koukám, že to tady moc nežije, ale přesto vznesu dotaz. Fifu 13 hraju už nějaký ten pátek, ale online jsem začal až teprve nedávno a vůbec nevím kde narazit na CZ hráče. Buď hraju přáteláky 1 na 1 koho mě to nalosuje nebo v lobby někoho vyzvu, ale jen jedinkrát jsem zahlédl českou vlaječku, jinak je to směsice z celého světa. To docela dost dobře nechápu, vždyť čechů to musí na PS3 pařit mraky, to můžu hrát jen s lidmi z friendlistu co mám v PS3?

jinak poduk by si chtěl se mnou někdo kopnout tak: Lukas80CZ

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kouken9: Já hraju přáteláky s kde kým, jen mě právě mrzí, že nenarazím abych vyzval nějakýho českýho Vencu ;-)

Jak to vlastně funguje, k jakým hráčům mě to kopne po přihlášení? Zobrazuje to třeba 230.000 hráčů online, což je asi jen na tom serveru co jsem já a těch serverů bude víc, když hru má 5 mega lidí, nebo se pletu? Ale i tak bych musel o CZ hráče sem tam zavadit ne?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,

1) můžež mít týmu kolik chceš(myslím že max 15) , ale mince máš dohromady

2) hraj offline sezony a střídej A a B tým po 2zápasech to pak nemusíš kupovat kartičky na kondici

3) nekupuj balíčky já za ty balíčky co jsem kupil bych mohl mět snad i 200tisíc moje chyba...(ani jeden užitečný hráč)

4) online až budeš mít nějaký dobrý tým já mám třeba Chelsea až na Hazarda a drtím si někoho s Barcelonou,Madridem atd. Třeba naposled jsem porazil 4:1 hráče( Casillas,Puyol, pepe,arbeloa a asi Marcelo, a di maria,sanchez,iniesta, benzema, Villa a Ozil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu