Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Fifa 13


plaCZEbo

Recommended Posts

  • Odpovědi 156
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Čau, když bych si chtěl udělat v ultimate team druhej tým tak ty mince by se mě počítaly do každýho týmu zvlášť nebo všechny dohromady na oba týmy? A jak si mám vydělat hodně těch mincí pořád si nemůžu vydělat na ten zlatej balíček

Tady máš podrobný návod jak hrát Ultimate team:

http://www.fifa.cz/forum/viewtopic.php?f=72&t=4751

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Fifu hraju velmi krátkou dobu, takže se v tom ještě moc neorientuju, ale včera jsem koukal do manuálu k ovládání. Mám takovou otázku jak se chytají penalty? Používáte někdo ty triky při hraní (bylo to rozepsaný do různých komb a dělené podle hvězdiček)? Vím z nhlka, že na parádičky není moc času, takže je neřeším a nikdo to vpodstatě tak nehraje (nhl).

Oproti fifě jich je stejně poskrovnu, ale zajímá mne jestli hráči ty triky používaj při online hraní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechápu co tím myslíš.. penalty se chytaj pravým analogem btw kdo chce bude český fifa 13 klub virtualnich profesionalu takže kdo chce napište mi do pm a možete hrát s nama podmínka skype...

Fifu hraju velmi krátkou dobu, takže se v tom ještě moc neorientuju, ale včera jsem koukal do manuálu k ovládání. Mám takovou otázku jak se chytají penalty? Používáte někdo ty triky při hraní (bylo to rozepsaný do různých komb a dělené podle hvězdiček)? Vím z nhlka, že na parádičky není moc času, takže je neřeším a nikdo to vpodstatě tak nehraje (nhl).

Oproti fifě jich je stejně poskrovnu, ale zajímá mne jestli hráči ty triky používaj při online hraní?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vím, že když jsem hrával starý fifi kolem roku 2000 :-) na pc tak jsem taky tak hrál, ale teď zkouším "celé hřiště" jako v nhl, ale nvm asi půjdu zpět k tv přenosu, kdy máš asi větší přehled o hřišti (hráčích).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

[h=5]Čau, nevíte proč mě nejde hrát Fifa 13 po síti s kamarádem? Je to divný, protože mě to najde s nějakým Arabem, američanem a s ním mě to nenajde - když se napojujeme na sebe tak to napíše - spojení se soupeřem bylo ztraceno. Díky za odpověď[/h]A kdyby si chtěl někdo zahrát tak můj nick je messi0100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
Čau, nevíte proč mě nejde hrát Fifa 13 po síti s kamarádem? Je to divný, protože mě to najde s nějakým Arabem, američanem a s ním mě to nenajde - když se napojujeme na sebe tak to napíše - spojení se soupeřem bylo ztraceno. Díky za odpověď

A kdyby si chtěl někdo zahrát tak můj nick je messi0100

Jestli máte s kámošem stejného poskytovatele internetu a oba neveřejnou adresu, pak máš stejný problém jako já s kámošem. Náš provider zatím řešení nenašel, trvá to už dva měsíce a já už se smířil s tím, že si spolu nezahrajem. Podobný problém měli dva kámoši ještě v době, když jsem hrál chvíli PRO EVOLUTIN SOCCER a vyřešili to tím, že si jeden z nich zaplatil veřejnou adresu (u nás to nejde).

Napsal jsem i mail EA a odepsali mi toto:

Mail EA: Dobrý den, děkujeme, že jste se obrátili na zákaznickou podporu Electronic Arts. Máte veřejnou Ip adresu a každý jinou, nebo jste na stejném internetu pod stejnou IP adresou? Zkuste si projít následující kroky ohledně problémů s připojením (Vy i přátelé): 1) pokud používáte router,uveďte IP adresu Vaší konzole do tzv. DMZ (demilitarizovaná zóna),díky tomu nebude router žádným způsobem připojení na Vaší konzoli blokovat. Možnost DMZ nabízí většina kvalitnějších routerů. (více info v manuálu routeru). 2) pokud používáte router a ten v sobě má firewall, zkuste firewall deaktivovat (v nastavení routeru) 3) pokud jste napojen na internet z lokální sítě, může být problém způsoben nastavením dané sítě. 4) pokud je mezi zařízením, pomocí kterého jste připojen k internetu a Vaší konzolí bezdrátové spojení, nahraďte jej na zkoušku kabelem. 5) pokud nic z výše uvedeného nepomůže, doporučuji kontaktovat Vašeho providera internetového připojení a situaci prošetřit s ním (ztrátovost packetů, vysoká odezva, neveřejná IP adresa, blokace určitých portů nebo adres, apod) Pokud bychom pro Vás mohli udělat něco dalšího, neváhejte nás kontaktovat. Spojte se s námi bez obav i tehdy, dojde-li k automatickému uzavření případu. Ten považujeme za vyřešený, až ve chvíli, kdy to potvrdíte. Odpovídejte prosím přes náš komunikační portál help.ea.com/cz. Jestliže tam svůj případ neuvidíte, reagujte na tento email přímo. Nijak prosím neupravujte původní zprávu ani předmět, aby systém odpověď správně rozpoznal a přiřadil k Vašemu případu. S pozdravem Milan Zákaznická podpora Electronic Arts

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu