Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Samovolné vypnutí PS3


Kempes

Recommended Posts

Zdravím, mám problém s mojí PS3 60g. Postupně mi začal větrák jít na maximum až se PS3 začla vypínat sama kvůli přehřátí. Tak jsem jí teda rozebral,vyčistil od prachu,dal novou chladíci pastu,aktualizoval software na ten nejnovější,ale nic nepomohlo! Už po třech minutách mi to opět hlásí,že je systém přehřátý,ale z větracích otvorů jde studený vzduch a samozřejmě se PS3ka opět vypne,ikdyž se ani nemůže stihnou zahřát! Tak hledám radu,než to dám do servisu,díky za jakoukoli pomoc8)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že se to přehřeje během 3min. není nic zvláštního.

Možná jsi špatně nanesl pastu,určitě to stojí za kontrolu,v případě heatspreadu pokud by jsi ho chtěl odělat a přepastovat pod ním, tak bud hodně opatrnej.!Párkrát jsem viděl podobné chování u 360tek, vše se chovalo jako by se mašina přehřívala, pasta ,ani chlazení nepomáhalo,nakonec to byl vadnej procesor,nebo deska.Nechci tě nák strašit, ale pokud už se takhle konzole chová "blbne"tak nepočítej že bude dlouho a spolehlivě fungovat.Co se servisu týká tak za sebe ti mužu říct že jsou dobří na náké drobnosti, ale v případě závažných chyb jako ylod"vadné bga spoje" desky, atd... jsou na H....,vydrži ti to max par týdnu na tvém mistě bych tu konzoli prodal na ND. a poohlédl se po nové

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No asi to tak vypadá,že si koupím novou,holka vydržela 5 roků,tak to zase není tak špatný :cheesygrin:. Teď před chvílí jsem ji měl opět rozebranou,přepastoval znova a výsledek stejný,takže to vzdávám. Jen si potom opět budu muset stáhnout z účtu hry co mám na HDD z Playstation store. Tak díky za rady hoši,jdu ji pohřbít :hurted:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu