Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Video triky


WoKo_O

Recommended Posts

Prosim vas..neznate nekdo nakej program na upravu videii.? jako abych tam mohl pridat ruzny triky jakko napriklad STAR WARS mec ..!? chtel bych to skusit..nevite o necem takovym.?

Priklad:

http://youtube.com/watch?v=iPVqZbAm4M8

http://youtube.com/watch?v=i37Z3YkZ1mw

neco takovyho udelat..treba by stacilo jen osvitit nasadu od kostete..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hm vypada to zajimave ale udelat to bude asi dost tezky ... taky bych to rad umel ....

je to easy:) zkoušel jsem to...ale dělal jsem zatím na demo verzi takže jsem to nemohl uložit...ale pak jak jsem sehnal plnou tak jsem akorát udělal parodii na CS(taky pokus) ale neměl jsem čas na nějaký delší projekty

tady video

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak říkám...ten program mám má pouhých 20mb:) mohl bych upnout ale ne hned protože mám pojebaný up a Dl tak až budu u někoho...za nějaký ty points...si pamatuju jak jsem to nedávno prodával jednu kopii za 100:D protože to nikdo nemá:D

A kdy bys to mohl tak upnout ? ... Až to upneš pošli mě pls odkaz na PM :)) díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

narlizo pls.. tut na to :D a nevis proc mi nejde AAE na viste?? :D kdyz to zapnu tak mi pise naky error, ze AAE has crashes, check adobe.com/support :D:D

sry udělat tut nemám čas :P mám ještě spoustů jiných věcí na práci možná časem na vánoční prázdniny,

btw co máš za verzy AAE ???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja delam v Adobe After Effects,udelal sem uz jedno video se svetelnym mecem a ma to asi 10 secund a delal sem se s tim skoro dve hodiny a pak sem udelal video jak si slehaj blesky z oci ale s tim sem se taky delal dlouho,lepsi sou program yktery vam rovnou vypocitaj drahu toho mece,v AAE musite kazdej frame delat zvlast tzn kazdou vterinu rozdelit asi na 10 casti a kazdou spesl upravovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja delam v Adobe After Effects,udelal sem uz jedno video se svetelnym mecem a ma to asi 10 secund a delal sem se s tim skoro dve hodiny a pak sem udelal video jak si slehaj blesky z oci ale s tim sem se taky delal dlouho,lepsi sou program yktery vam rovnou vypocitaj drahu toho mece,v AAE musite kazdej frame delat zvlast tzn kazdou vterinu rozdelit asi na 10 casti a kazdou spesl upravovat

bohužel ale výsledek stojí za to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu