Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vaše názory na nové PS3 SUPERSLIM 12gb/500gb?


witaHavr

Recommended Posts

Ahoj.

Jak jistě víte,nedávno vyšlo nové Sony PS3 SuperSlim.A jelikož už má PS3 fat je pomalu babička,tak bych chtěl jit do nového PS3.

Jenže zvažuji,jít do staršího modelu slima nebo do nového?

Nebude nová slimka nachylná na YLOD?Problémy s přehřivánim apd? Když je tak malá?

Jaký je váš názor na desing a celkovou novou superslim?

http://www.asus.cd/spotrebni-elektronika-mp3/ps3-playstation-3-500gb-fifa-13/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Po vybalení superslima, na mě konstrukce a materiál působil dojmem, že se to po spadnutí z 10 cm musí rozpadnout na kousky, nemluvě o krytu mechaniky, který na pohled také nepůsobí zrovna odolně (což je častá výtka lidí). Ale po shlédnutí těchto videí se už o superslima nebojím :cheesygrin::

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dizajnově novej SLIM škaredý není, jen to otevírání dvířek kam se vkládá BD, to je hrůza. Mám předchozí verzi Slim 320 GB a ten je podle mého názoru daleko pěknejší. Co se týče poruchovosti, tak o tom nemám šajnu. To se ukáže za několik týdnů, až se jí pár tisícovek prodá. Ale rozhodně bych tomu kdo uvažuje o koupi nové PS3, poradil jít do té starší verze Slim. Já ji mám rok a 4 měsíce a až na pár zamrznutí běží naprosto bez problému.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nad ní vážně uvažuji..12 GB je SSD paměť, která je třeba dobrá pro některé systémové věci, čte se to rychleji než z HDD a systém je pak rychlejší, navíc tato paměť je interní, takže vám nic nebraní abyste si tam přidali HDD jak velký chcete. Jinak konzole se mi taky hodně líbí...až na tu zmiňovanou mechaniku :D.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

witaHavr: Jestli máš těch 1500,- na víc, a není ti jich líto, tak je rozhodně lepší koupit novějšího slimejše.. Ale spokojíš se i se starým, těch 20kč víc za elektřinu, tě nezabije ne ? :D

stevens129: To se ještě načekáme.. Kdyby mi teď, moje fetko odešlo, tak okamžitě sháním nové Ps3.. :D

Upraveno uživatelem canava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky nad ní vážně uvažuji..12 GB je SSD paměť, která je třeba dobrá pro některé systémové věci, čte se to rychleji než z HDD a systém je pak rychlejší, navíc tato paměť je interní, takže vám nic nebraní abyste si tam přidali HDD jak velký chcete. Jinak konzole se mi taky hodně líbí...až na tu zmiňovanou mechaniku :D.

12GB je flash, ne SSD

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A čo je asi tak SSD? Predsa flash pamäť. Takže síce to máš priamo na motherboarde a nevieš to vybrať, ale parametre to má ako SSD. Citát z Wiki: "As of 2010, most SSDs use NAND-based flash memory, which retains data without power. "

Upraveno uživatelem Pr3dator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu