Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Vaše názory na nové PS3 SUPERSLIM 12gb/500gb?


witaHavr

Recommended Posts

  • Odpovědi 52
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

Podle mně je to hlavně zbytečnost, když každý tady asi očekává hlavně PS4.Já si myslím že pracujou na 100% na PS4ce ale aby se neřeklo, že se nic neděje, tak vydali narychlo udělané PS3 SS .Něco jako iPhone 5.Vydali ho aby jim zbyl čas na pořádné udělání revolučního iPhonu 6.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pokud máš herní PC je zbytečnost kupovat PS 3,ale radši čekat na PS 4 (sice dlouho,ale čekat) ... a pokud není herní PC tak PS 3 je super,hry tam budou podle mně minimálně do 2015 , takže zbytečnost to není, a slim x SS to je otázka ceny , SS je lepší,ale né nějak převratně,ale kdo má peníze,at si SS koupí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja dal moje PS3 co mam vpodpisu synovcovi a chci neco noveho a to nove super slim se mi libi vice jak jsem se dival tak ho nabizeji jak ciste bez her tak aji z hrami FIFA 13 nebo GT5 + Uncharted 3 nebo Mosta Wanted a nebo co me laka nejvice Assassin's Creed III :cheesygrin: Cekat na PS4 se mi nechce a kdovi kdy vubec bude vypusteno do porodeje .....

Ikdyz jak sem koukal do letaku TESCA tak tam maji slimku z 320GB diskem a kamerou a 2x dualshock za 5999Kc a jak odectu slevu 10% a koupim ktomu Assassin's Creed III tak me to cele vyjde na tu cenu jako nove SS z 500GB diskem a z hrouAssassin's Creed III a to je dilema co ted.8)

Upraveno uživatelem maku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

cau chlapy..prodal jsem minulej tyden xko a chci jit do PS3 a rozhoduju jen kterej,protoze ve svete PS3 jsem like..tady ho maji docela levne + fifu za 600 http://www.gameexpres.cz/prislusenstvi-k-playstation-3-konzole-sony-playstation-3-super-slim-500gb-p-15319.html tak zvazuju ze si pro nej pojedu..jen nevim jestli opravdu do toho slimka a nebo tohohle..diky za odpovedi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Berbi: Samozrejme je to tva volba ale ja byt tebou tak beru nejaky lehce jety Slim a cekam/setrim na PS4.

Myslím že už by se měla objevit, takže nemá cenu kupovat SuperSlim.

Samožřejmě není nic 100% takže je to jenom na tobě...

jo to jo ale chci novou konzoli z obchodu a tady ta cena je myslim dobra a 160GB slimko jsem videl za 5.300,- tak nevim vubec co s tim..a otazaka je kdy ps4 bude a za kolik..nikde neni zadny datum..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ví jenom sám bůh...a Sony :D Ne tak ani Sony to neví jaká bude situace trhu když to vydají, ale myslím že to bude tak 9k min., můj názor..
to bude klasika..na zacatek 9..budou hry porad na ps3 a cca za rok bude hodnota o 2,5 mensi a pomalu se zacnou hry smerovat na ps4...asi teda pujdu do toho super slimka..tech 600,- na vic uz neni tak hrozny..navic se to kompenzuje fifou,kterou bych kupoval..takze celkove tak priplatim 2 stovky..
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím, zvažuju nákup PS3....a musím se přiznat, že designově se mi nová "superslim" líbí. Pravdou ovšem je, že co do funkčnosti už tolik ne. To žebrování nejspíš bude pěkně chytat prach, zasouvací kryt mechaniky....dobré je, že případně rozbitý mechanismus otevírání by asi neznamenal zaslání na opravu (u stávající slim to bez opravy nepojede, navíc to sežere médium)...co jsem četl, tak asi největší problém je zvýšená hlučnost ať už konzole samotné, tak mechaniky. To poslední zmiňované mne donutí nejspíš koupit klasickou slim.

Problém asi je, že sony narvalo ten samý HW do menšího case a tudíž se to prostě po čase zahřívá.

Nemáte někdo odkaz na nějaký článek, kde by měřili spotřebu? Podle mne ani tady se nemůže nic extrémního ušetřit. Možná pár W, ale rozhodně nic zásadního.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ještě jeden argument proti. Pokud má někdo skříňku pod TV s nízkými poličkami, tak bude mít se superslim problém. Neříkám, že to nepůjde, ale strkání média zepředu je jednoznačně univerzálnější.

To stevens: díky, ale raději kupuju nové....už z toho důvodu, že si můžu koupit jen samotnou konzoli. Tady nikdo nechce prodat jen konzoli, většinou ještě plno harampádí k tomu :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu