Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Daiblo III - Problém battle.net


carny

Recommended Posts

Čus lidi, koupil jsem si Diablo III a nainstaloval na svůj laptop. Mám již na blizzardu účet od roku 2009 protože jsem hrál WoW Starter. Teď jsem tam dal i mé Diablo.

Celej večer jsem samozřejmě propařil a chtěl si ho nainstalovat i na PC. Vše proběhlo hladce a když jsem se chtěl lognout do hry, napsalo mi to že ověření, hacknutí atd. zřejmě si mysleli že jsem chtěl účet ukrást, Protože jsem se přihlašoval z více IP adres. Když si chci obnovit heslo (protože se mi nejde přihlásit, prý musim obnovit heslo) Tak zadám svůj mail i jméno dobře a píše mi to že to nesouhlasí, přitom na 100% vše souhlasí, nevíte co mám dělat? :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v emailu nic nemáš? tydle ochraný věci se vždycky unich řešili přes mail ( login z cizího ip atd ) rád bych ti pomohl, protože nedávno sem měl s loginem problémy, obnovit si heslo to je těžkej porod u blizzardu..

na battle.netu se taky nemůžeš lognout? a seš si jistej tou správností zadaných údajů , neber to zle ale zákon z praxe praví že vtom je z 70% většinou zakopanej pes :D

pokud to záhadu nevyřešilo, napsal bych na support .. reagujou na poměry docela rychle x) tam doložíš že ses majitel a řešení určitě najdete

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud sis zadal při registraci pravé jméno, tak nebude problém. Stačí poslat na support fotku občanky a za pár hodin hurá do hry. Ale pokud ne, tak bych třeba zkusil napsat, že jsi tam zadal jiné jméno, poslat i tu občanku, účet z obchodu. Už jsem dost lidem radil a většinou se to nějak vyřešilo. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 1 year later...

Ahoj všichni.

Potřeboval bych kapínek poradit. Jeden den jsem měl hodně, ale hodně slabou chvilku a tak jsem synovi koupil originálku Diablo 3. Ať dělám co dělám nedaří se mi hra nainstalovat. Stále mi to hlási, že se PC nemůže spojit s Battle.net serverem.

Už jsem povypínal všechny ochrany a na Routeru (Mikrotik) jsem otevřel porty, instalaci zkoušel doma na 3. PC (2x7 a 1xXP) a stále nic. Na Battle jsem založil učet a zadal z DVD keys. Rozpoznána Standart Edition, no a co.

Může prosím někdo poradit ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu