Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hnusný vir v PC....Neví někdo co s tím?


stevens129

Recommended Posts

Nějakým způsobem se mi do PC dostal vir a nemůžu se ho zbavit.Prvně se mi zobrazilo jestli potvrzuji otevření Příkazového řádku(Administrator u WIN7) a tak mi to bylo divné.Pak od Antiviru takové ty hrozby, jestli chci vir přesunout do trezoru a jmenoval se Nalezen virus WIN32/Heur. Pak jsem ve složce po spuštění našel TVMVIVVI.EXE (Odstranil jsem).Stále vyskakovaly ty hrozby tak jsem to přesouval do trezorů.Vypadá to že se to snaží dostat do compu ale kašlal sem na to tak jsem spustil hru ale hrozby mě rušily a comp začal blbnout, jak kdyby to pronikalo do systému.Tak jsem to natvrdo vypojil z elektřiny.Zapnul, načítalo nějakou dobu, blbnulo tak jsem to začal vyhledávat a všiml jsem si že se pořád něco nového zapisuje do APPDATA/LOCAL a tam někdy do TEMP a někdy přímo do LOCAL. Pak jsem našel nového uživatele s divnými čísly(Tak jsem ho odstranil).Všechny textové složky vyrobené virem v APPDATA/LOCAL jsem odstranil ale předemnou se mi pořád vytvářejí a já už nevím co odstranit .. :( :( :(. Nevíte někdo co s tím a kam to může proniknout nebo jaký to má záměr? Ze začátku jsem zablokoval přístup(Pohotov. režim) k netu a 2x nechal zkontrolovat comp, nic neobjeveno.Díky moc za pomoc!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zkus nějakej cleaner, spybot ... ale pokud tomu nehovíš tak nejjednoduší je reinstal windu pokud ti to začíná dělat bordel tímhle způsobem ... sedmičky máš přeinstalovaný za pár minut, teď otázkou jestli máš rozdělěnej disk :D

uznávám že to je rada jak z nohy, ale když se to začne s*át pořádně tak je to ten nejsnadnejší a nejrychlejši způsob :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu