Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Počítač za 10-12tisíc..


Enty

Recommended Posts

Tu Gigabyte mám a nemůžu si jí vynachválit, na taktování není, ale do herního PC stačí a v černém case vypadá po rozdělání moc hezky :D hele ne .. tu značku vůbec neznám, vem radši ověřenou :) radši připlať za kvalitní zdroj, ber ten fortron těch 300 není tolik za kvalitní zdroj :)

to radši tenhle --> http://www.alfacomp.cz/php/product.php?eid=10514008O0V41NK16QI nebo jestli chceš fakt moc kvalitní a tichý tak be quit!ale to je jiná cenová relace :D

Upraveno uživatelem kruta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co som si vsimol na mojom PC podla monitoringu hardware pri hrach, tak doteraz hry nezobrali z RAM viac ako 3GB (pohybuje sa to najcastejsie 2-2,7GB) a co sa tyka pamate pri grafike aj to zalezi na nastaveni detailov: nizke/stredne detaily zoberu z pamate grafiky o dost menej ako vsetko na max. (potom to uz zaplni nad 1GB, samozrejme zalezi aj od konkretnej hry)

Připočti k tomu windows, aplikace na pozadí ... a hned seš na 5gb.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nakonec jsem to duělal nejak takhle: http://www.alfacomp.cz/php/basket.php?items=_1PF00112OW011ROL0119SQ011PMD011O1W0116QJ01 akorád se bojím že mi tam nepujde ta zakladovka..jakože ty jacky hdmi a tak

Dobrý, až na tu skříň a RAMky vem radši dualchannel. HDMI na základovce ti pojede, když tam nebudeš mít grafu a pojedeš na grafice v procesoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne ja myslím jak jsou v casu na zadní straně otvory an jacky ruzne vystupy usb, hdmi a tak jestli to bude pasovat do sebe nebo se to dá nějak vyndat. Tu skřín neřeším stačí mi obyčejná

Pasovat to bude ten plech máš v balení k základovce akorát ho pak tam nasadíš.

Opravdu chceš jenom 4gb RAM ? Vem rovnou 8gb ať potom neřešíš upgrade.

Těch 500 není tak velká částka za dvojnásobně velké RAMky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

p.s. zdroj ..

když si pročteš co chce grafárna, většinou 100-150W, tak ti často stačí značková 400W... pokud nemáš dalších 5HDD nebo něco spešl. ale levná 500W evolve, či lc power, natož shitozni eurocase je často 350W origo, s vetsim chladicem, pri delšim zatížení často pekelně hučí a to nemluvim o tom že deklarovanej výkon ani nedá.. viz testy kvality zdrojů po netu..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu