Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
  • 0

Xbox 360 problém s mechanikou


bdy32167

Otázka

zdravim,

včera jsem hrál hru,pak ji vypl,vyndal dvd a vypl xbox.Dneska jsem přišel,zapl xbox a když chci otevřít mechaniku,tak se mi neotevře.Jen to jakoby cvakne (v xboxu to píše opening) ale nevyjede.Asi po 4 vteřinách to zas cvakne a začne se načítat mechanika.Nevíte,kde může být problém? je to flashnutý xbox ale tohle nikdy nedělal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

14 odpovědí na tuto otázku

Recommended Posts

  • 0
Z FATkem jsem měl podobný problém cca před týdnem, akorát mi to mechanika udělala jen jednou... Jakmile jsem podruhé zmáčkl tlačítko na otevření mechaniky, už to jelo zase v pohodě...

já to zkoušel asi 10x zmáčkout ručně a pak 10x v dashbordu,nebo jak se říká tomu menu v xboxu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 0

Ahoj, mám problém při hraní hry najednou vyjede sama mechanika cca po 10min hraní záleží jak kdy, a někdy se xbox i sám od sebe zapne a taky vyjede mechanika, to je docela na palici. Je to JASPER a je před týdnem flashlý na LT 3.0 a má i nejnovější dashboard. Nevíte čím by to mohlo být, nebo jak se toho zbavit? Popřípadě mám vyčistit mechaniku i čočku? Díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpověď na tuto otázku...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu