Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

PS+ zadarmo 30dní funguje na CZ psn


expertos

Recommended Posts

  • Odpovědi 200
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Nejvíc přispívající

Nejvíce příspěvků v jednom dni

Nejvíc přispívající

lidi mám dotaz, postahoval sem si hry co byli zdarma, tj. Crysis 2, bulletstorm a littla 2 ... po vypršení měsíčního PSN+ pujdou ty hry normálně spustit ? Předpokládám že jo ale stáhnout z toho účtu po tom měsíci už nepudou co ? Nebo je to jinak ? Díky ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 weeks later...

Ano prodlužuje se to, myslím. Kód jsem někomu dal, před měsícem pro mě nevyužitelný dnes už by se hodil. Kdyby někdo chtěl protože ho nevyužije může mi ho poslat :) Děkuju moc. Btw : Mám dojem že když máte na účtu v peněžence nějaké peníze tak v pohodě ten kód bude fungovat, ale je to jen doměnka..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha, tak to sorry, myslel jsem že se prodlužuje stejně jako když koupíte třeba 90 denní plusko a zbyde ti 5 dnů a ty si prodloužíš o rok, 365 dnů tak budeš aktivním pluskařem 370 dnů. Mortal kombat celkem jde, ale Uncharted mě moc nechytlo. Zbytek jsem nezkoušel, každopádně pro PS3 LBP2,Infamous 2,Ratchet a Motorstorm zdarma a to je super. Doporučuji předplatit PS+,já tak učinil v akci za 974Kč a nelituji. Btw : Neví někdo kdy budou nové tituly k dostání na PS+?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu