Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

VardiPlaysCZ [Začínajcí lets player]


Vardi

Recommended Posts

Nazdar lidi předem se chci omluvit jestli někoho tímto tématem naštvu.Neberte si to zle,jenom chci aby někdo zhodnotil moje videa,a pokuď by se mu líbili může dát odběr.Pokuď se vám video nebude líbit,byl bych rád kdyby jste napsali proč a já se to pokusím zlepšit ;)Takže po měsičním přemýšlení jsem se rozhodl začít s lets playeama.Přemyšlel jsem s čím začít a nakonec jsem se došel k závěru , že začnu s Minecraftem.Doufám , že se vám bude toto první video líbit.Ano vím , že dneska začíná kde kdo s Minecraftem , ale mě přijde nejlepší Minecraft na začátek ale postupem času už né.Takže ani já se nechci zaměřit jenom na Minecraft.Momentálně ještě můžete na mojem kanálu najit Happy Wheels a chystám další hry.

http://www.youtube.com/watch?v=xr00eAYSetY&list=UUCPBT_NzCZgQcHHlZT28JEA& index=2&feature=plcp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu