Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

100,- pro toho co mi zprovozní PS3 - ZLÍN


Lang

Recommended Posts

Zdravím všechny.

Nedávno jsem si na Aukru koupil PS3 (40GB; FAT; ofw 3.55; MultiMAN) a zjistil jsem, že nejsem sám schopný jej uvést do provozu, tak jak bych si přál. Můj problém spočívá v tom, že nevím jak dostat jakoukoliv hru větší než 3GB ze svého PC na HDD v PSku.

A tak bych tímto chtěl nabídnout sto korun českých tomu Zlíňákovi, který ke mně domů přijde a ukáže mi jak na to.

S pozdravem,

Lang.

Upraveno uživatelem Lang
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele náformátuj ho format32 na fat32 a mělo by to jít musíš na něm vytvořit složku PS3 do ní dát složku GAMES a do ní vkládáš hry, dobrý program na formátování je i Easeus, návod na ten ftp pošlu o víkendu ted mám toho hafec ... :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

co všechno potřebuješ:

wifi nebo kabel k internetu

program winscp

flashdisk/hdd

PC

jailbreak PS3 na 3.41

blackboxFTP server na PS3

1.stáhni si FTP server(blackboxFTP) zde:http://www.mediafire.com/?lk901qnm8lzedtp

2.extrahuj to co je v tom raru a pkg soubor nahraj na flashdisk/externí nebo HDD na Root

3.teď běž na ps3 vlož do něj flashdisk/hdd tam kde máš blackboxftp

4.nainstaluj ho na ps3. Ten soubor nainstaluješ pomocí složky v XMB(hlavní menu když zapínáš ps3)najeď do GAME a tam dej install package tam by se ti měl ukázat ten soubor blackboxftp.pkg nebo podobně...

5.spusť blackboxftp server z XMB teď ti zčerná obrazovka a červeným nápisem budeš mít napsáno blackboxftp server 1.1b nebo 1.2 no a dole máš IP tu si opiš na papír program na ps3 nevypínej

6.na pc si stáhni program winSCP zde je link:http://sourceforge.net/projects/wins...p.exe/download ) nainstaluj ho

7. po instalaci ho spusť a vpravo nahoře je NOVÝ, na to klikni. Do prvního řádku HOSTITEL vypiš IP co sis opsal na papír, např já mám 192.168.1.7 poslední číslo se někdy mění, tak na něj dávej pozor. Číslo portu přepiš na 21 a UŽIVATELSKÉ JMÉNO:např PS3

přenosový protokol nastav FTP bez šifrování a teď klikni na uložit

teď by se ti mělo zobrazit jméno co si zadal. U nás to je((např ps3) všechno je nakonfigurováno teď na něj stačí dvakrát kliknout a máš vyhráno

pokud by se ti náhodou ukázalo že to chce heslo zadej tam "1"

hry se ukládají podle toho jakej máš backup manager u mě to je ve složce dev_hdd0/BDRIPS tam překopíruješ jen složku s hrou složky jsou různé např BLES10003

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No Steele nečekám od toho nějaký prachy nebo tak, stejně to je hovadina, ale tohle je fórum pokud já vím, a rád pomůžu z vlastní iniciativy, jinak od čeho by to bylo pak fórum, když tady nikdo nic nikomu neporadí, to jsem mu měl napsat, abych podle někoho nevypadal jako vlezdoprdelka tak mu neodpovím? Opravdu mě nezajímá tvůj názor, taky jsi se mohl vyjádřit a pomoc já to dělám zdarma nevím jak ty ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • 2 months later...

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu