Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Hry pro dva hráče na jedné TV


Vodny

Recommended Posts

Zdravím.

Chtěl bych se zeptat, zda by jste měli nějaký tip na hry, při kterých má smysl vlastnit dva ovladače u Xboxu 360?

Jde mi o to, zda má cenu kupovat druhý ovladač ke konzoli pro mojí přítelkyni. Budeme si mít spolu co zahrát? a ne Tekkena 1-XY nehraje ani box by jí asi nebavil ;-)

Nějaký tip?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

např. Forza, při té jsme se dobře vyblbli ;)

No neke:-) kvůli forze jsem se pro Xko tak něják rozhodl (ještě konzoli nemám ale je to na spadnutí). Takže se závod rozdělí na TV vertikálně/horizontálně jako u starých NFS 3? Auta by možná hrála. A co takhle nějaká kooperace bez dělení obrazovky? nebylo by něco takového? Každopádně s Forzou jsi mě potěšil

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jako ano je to zábava :) není ani nijak drahá,takže doporučuju,ten Indian je prej taky dobrej :)...dost nás s kamošem bavilo na splitscreenu i CoD:MW2 ;)

Ano není to drahé. Zrovna procházím aukro a skupuju co mě zajímá. jediný blbíčko je, že už mám doma 3hry a nemám to v čem přehrát :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak už si kup xko, ne?:D

však ano ale myslel jsem, že udělám nějaký super kup na aukru a nic tak jsem se nas...l ale pak přišel kámoš hele seženu ti ho za 4500 nový s 250gb diskem a 2games +1měsíc xbl tak řikám jooo okej to je gut no a po nocích místo abych pařil tak čumim na po...ný telenovely co dávaj v TV... jo je to smutný ale do konce týdne ho koupim i kdybych za to měl dát plnou cenu v krámu:-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když nebude nic jiného z aukra ani od toho kámoše tak to koupím tu http://www.supergamer.cz/xbox-premium-250gb-forza-motorsport-zaklinac-vrahove-kralu-p-207640.html

Nechci žádnou flash chci si užít XBL v klidu. Je to děs ale já budu mít první věc která nebude modifikovaná, urkadená, cracknutá atp. Dělám to u všeho PChry který moc nehraju, mobilní telefon s originální ROM neexistuje:-D atp. Samo jsem koukal i po upravach Xka ale nakonec chci mit klid a zkusit taky jednou legalni cestu:-) a nechci riskovat BANána. To tu konzolu pak můžeš rovnou vyhodit i když hodně lidí hraje off ale na to mam pc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu