Přejít na obsah
  • Vytvořit účet

Asphalt 7, chyba při stahování z Appstore(iPhone 5)


stevens129

Recommended Posts

Byl jsem dneska na oběd a byla free wifi tak jsem se při čekání připojil na Appstore že zkouknu co nového.

Viděl jsem že je Asphalt 7 tak dám stáhnout ale dal jsem předtím ještě tak 7 věcí takže něž tam najela ta modrá čára tak už jsem se z Wifi odpojil.

Za pár hodin jsem se připojil na Wifi doma a po chvíli (modrá čára tak na 75%) to napsalo že Asphalt 7 momentálně nelze stáhnout nebo tak něco.

Stejným způsobem to nejde ani u jedné další hry, ostatní jdou i když jsem je dostahoval až doma.

Samozřejmě sem Asphalt a tu druhou hru párkrát vyhodil z plochy a zkusil znova ale to samé.

Nevíte co s tím? Je to jen chvilkové ? Nebo přehlížím nějakou věc?

Jsem majitel iP5 a něco od Apple už jsem měl ale nejsem profík a nic takového jsem nikdy neviděl.

Díky za rady.

Edit: Píše to ''Aplikaci........ nyní nelze stáhnout.''

Tak jsem si to našel tady http://jablickar.cz/jak-odstranit-problem-s-chybovou-hlaskou-pri-stahovani-aplikaci-a-jejich-aktualizaci/

Moc se mi do toho nechce a navíc už to má být dávno opravené, ne?

Upraveno uživatelem stevens129
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přidej se do diskuze

Můžete přidat přidat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte úcet, přihlašte se.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním..   Odstranit formátování

  Only 75 emoji are allowed.

×   Váš odkaz byl automaticky načten a vložen..   Zobrazit jako odkaz

×   Váš předchozí obsah byl obnoven.   Vymazat obsah

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Vytvořit...

Důležitá informace

Tento web používá k poskytování služeb a k analýze návštěvnosti soubory cookies. Více informací naleznete v Zásady ochrany osobních údajů a Pravidla webu